Red Hat

J

Joel

Gość
Na poczatek powiem , ze jestem lamerem, jezeli chodzi o linuxa. Otoz mam red hata 7.2 zainstalowanego obok windowsa. Na poczatek chodzi dobrze. Po jakims czasie wyskoczyl blad tuz po starcie trybu graficznego dot. ochrony pamieci. Od tego czasu nie mam paska zadan. Czy ktos moze mi powiedziec jak to naprawic ??
 
C

czelusc

Gość
mialem podobnie
tylk ze nie moglem odpalic divx playera.
to jest problem z dostempem do pamieci.
wiecej nie wiem.
 

Czensi

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 1, 2002
Posty
28
Taa

No, ja wlasnie wczoraj kupilem sobie RH7.2 i mam problem z konfiguracja modemu. Co do twojego problemu joel to moge ci poradzic 3 rzeczy:
1. Jesli kupiles linuxa w pismie Linux+ extra to zglos sie do kogos z redakcji, moze pomoga.
2. Zglos sie do swojego administratora, kolegi pracujacego na linuxach, albo do serwisu.
3. Sproboj skontaktowac sie z redakcja stron netowych o linuxie, np linux.pl albo http://linux.gnu.pl .
Ja tez musze to zrobic... Powodzenia !
 

Zeddicus

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 17, 2002
Posty
87
Ta przypadlosc jest dosyc czesta, windows potrafi wiariowac jak chodzi razem z Linuxem, nie wiem zbyt duzo o tym bo nigdy nie instalowalem na dluzej na raz windy i linuxa, ale najlepiej popytajcie na grupach dyskusyjnych, bo tu wam raczej malo osob jest w stanie pomoc (z tego co zauwazylem) (sorki za taka opinie ale IMHO to forum jest lipne)
 
Do góry Bottom