Refleksja

stuudent

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 20, 2013
Posty
13
Od około 2 miesięcy powróciłem na forum by powymieniać się wiedzą, dowiedzieć się ciekawych rzeczy, pogadać z dawnymi znajomymi.
Widzę jednak że wielu wartościowych użytkowników odeszło z tego forum, została tylko garstka ludzi którzy znają się na rzeczy. Kiedyś nie było sprzedawania programów darmowych tylko wrzucało się link i kto chciał to sobie korzystał. Najgorsze jednak jest to że teraz coraz więcej użytkowników którym udało się podesłać gotowego keyloggera, uważa się za prawdziwego profesjonalistę który udziela fachowych rad młodszym a czytając te rady zastanawiam się czy to ja już jestem taki zacofany czy on nie ma zielonego pojęcia o czym pisze. W dodatku ignoruje trafne spostrzeżenia innych bo sam uważa że wie lepiej, gdzie tu pokora do bardziej doświadczonych kolegów, która była kiedyś ? Pamiętam spotkania na IRC, dyskusje, żarty, rozwiązywanie problemów. Teraz zamiast dyskusji z trafnymi argumentami jest zwykła kłótnia nie wnosząca nic do tematu. I te pomaganie na gg zamiast pisanie na forum "napisz na gg to Ci pomogę", wiesz jak pomóc pisz na forum może innym też to się przyda.
To taka moja krótka refleksja.
 

Αvenger

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 21, 2012
Posty
243
Zgadzam się z Tobą w stu procentach. Kiedyś byli tu wartościowi ludzie tacy jak grzonu, fl3a i inni.
Dzisiaj można ich policzyć na palcach jednej ręki.
Też mi jest przykro to mówić, ale forum schodzi na dno. Jest coraz więcej osób, którzy próbują wciskać głupcom za pieniądze towar dostępny w sieci za darmo. Nie widzę żeby ktokolwiek próbował zrobić z nimi porządek.
Jak tak dalej pójdzie to za jakiś czas na forum nie będzie już po co wchodzić.
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Nie przesadzajcie, kilkanaście lat temu był BOOM Tibiowy (nawet pewien manifest jest na forum o tym) i dosyć radykalna i skuteczna decyzja Proximy, dzisiaj jest boom trollingowy. Teraz jest mało projektów typu starego VSK lub świetnego Big Ben GG, starsi może pamiętają. A mnie z kolei nie dziwi że dzisiaj ktoś chce zarabiać pieniądze, bardzo dobra sprawa - nie ma nic za darmo, zwłaszcza że większość wartościowego shitu nie pisały SK 16 latki. Złudne jest to że w sieci większość takich narzędzi jak choćby wyszukiwarki - jest darmowych.

Od około 2 miesięcy powróciłem na forum by powymieniać się wiedzą
Egzotyka zdania powala :D
 

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
Zgadzam sie z wami w zupełności duzo plewu i hamstwa tu jest na forum ludzie sobie nie pomagają bo myślą że są najmądrzejsi ,a forum jest po to by pomagac jak zaczną sie ci starsi udzielać z normalną rozmową to może się wszystko zmieni na lepsze ,trzymam za was kciuki:)

Chyba tego nie zauważyłeś, ale ten post jest między innymi o tobie :]
 

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
chyba tego nie zauważyłeś ale twoie zdanie sie tu nie liczy , jestes 5 kolem u wozu i zastosuj sie do tego ,pozatym moja odpowiedz jest przede wszystkim do twoiej osoby i twoich pseudo znajomych :)którzy nic nie wnoszą oprocz hamstwa dla nowiciuszy ,jak ci nie pasuje forum polecam czat wp i wypowiadaj sie za siebie bo twoie zdanie mi lata... nic od ciebie nie chce i nie mozesz mi pomoc sam ogarniam tematy ,,pozdrawiam

Ale z nas dwóch to nie ja sprzedaje darmowe programy i nie nazywam tego "marketingiem" :]

Co do chamstwa - tak, jestem ostry, ale tylko dla noobów którzy sami się nie wysilą, tylko czekają na gotowiec. To nie są nowicjusze, tylko narwane gimbusy chcące osiągnąć to, na co inni pracowali przez lata, pisząc jeden temat i czekając na odpowiedzi. Denerwuje mnie takie podejście - dlatego moje zachowanie w tej kwestii się nie zmieni.
 
Ostatnia edycja:

photrufr

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2011
Posty
32
chyba tego nie zauważyłeś ale twoie zdanie sie tu nie liczy , jestes 5 kolem u wozu i zastosuj sie do tego ,pozatym moja odpowiedz jest przede wszystkim do twoiej osoby i twoich pseudo znajomych :)którzy nic nie wnoszą oprocz hamstwa dla nowiciuszy ,jak ci nie pasuje forum polecam czat wp i wypowiadaj sie za siebie bo twoie zdanie mi lata... nic od ciebie nie chce i nie mozesz mi pomoc sam ogarniam tematy ,,pozdrawiam


Tadek przepraszam ale musze to skomentować:

ahhahahahahhahahhahahhahahhahahahahhahahahahahahhahahaha
lo wth omg rotfl fy ty k?
retarded?
blind?
useless?
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
chyba tego nie zauważyłeś ale twoie zdanie sie tu nie liczy , jestes 5 kolem u wozu i zastosuj sie do tego ,pozatym moja odpowiedz jest przede wszystkim do twoiej osoby i twoich pseudo znajomych :)którzy nic nie wnoszą oprocz hamstwa dla nowiciuszy ,jak ci nie pasuje forum polecam czat wp i wypowiadaj sie za siebie bo twoie zdanie mi lata... nic od ciebie nie chce i nie mozesz mi pomoc sam ogarniam tematy ,,pozdrawiam
[...]
Umarłem.
[...]
 

Achates

Były Administrator
Członek Załogi
Dołączył
Listopad 16, 2001
Posty
147
Witam

Oczywiście spada,spadało ale to użytkownicy tworzą forum nie "My", a że taki staje się świat i najlepiej tylko ponarzekać - trudno wcisnąć nawet zgłoś post ?


Czy nie pachnie to hipokryzją patrząc na na Twój podpis ? "Sprzedam stealer. Więcej informacji tutaj."
kiepski poziom, spada ...

Oczywiście spada, ale to użytkownicy tworzą forum nie "My"

Αvenger;146034 napisał:
Zgadzam się z Tobą w stu procentach. Kiedyś byli tu wartościowi ludzie tacy jak grzonu, fl3a i inni.
Dzisiaj można ich policzyć na palcach jednej ręki.
Też mi jest przykro to mówić, ale forum schodzi na dno. Jest coraz więcej osób, którzy próbują wciskać głupcom za pieniądze towar dostępny w sieci za darmo. Nie widzę żeby ktokolwiek próbował zrobić z nimi porządek.
Jak tak dalej pójdzie to za jakiś czas na forum nie będzie już po co wchodzić.


Padłeś jako przykład w tym momencie , więc bez urazy.
 

mto9

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 20, 2011
Posty
81
Nie jestem może długo na forum, ale uważam że zarabianie za swoją pracę to nic złego, gorzej jeżeli zdarzają się takie n00by jak tadekczestochowa, którzy chcą zarobić na darmowych programach. Poziom spadł ale to też troszkę wina moderatorów, oprócz D.F. mało który ingeruje ostatnio w forum. Dlaczego tematy typu: "Mam login jak złamać hasło?" nie są od razu wrzucane do kosza tylko prowadzi się tam bezsensowną dyskusję ?
 

Achates

Były Administrator
Członek Załogi
Dołączył
Listopad 16, 2001
Posty
147
Nie mam nic przeciwko zarabianiu za swoja prace - wręcz niektórzy zbyt tanio się cenią.
 

mto9

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 20, 2011
Posty
81
Zajmij sie smarku sobą nikt nie bedzie kupywał od ciebie tych twoich dennych projektów realizowanych z code z pastenbin skoro na necie są o wiele lepsze , niz te twoie 3 dniowe programy hehe

Odezwał Cię idiota który chce wcisnąć darmowy soft innym, ciekawe co Ty napisałeś sam? Ja przynajmniej mam skill'a i inteligencję czego Tobie brakuje.
 

stuudent

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 20, 2013
Posty
13
Witam

Oczywiście spada,spadało ale to użytkownicy tworzą forum nie "My", a że taki staje się świat i najlepiej tylko ponarzekać - trudno wcisnąć nawet zgłoś post ?

Nie oszukujmy się tak naprawdę jest tu jeden Moderator, który już od dawna odwala kawał dobrej roboty niestety jeden moderator nie jest w stanie ogarnąć całego forum. Tematy zakładane przez nowych użytkowników powinny być sklejane z innymi już istniejącymi, gdyż większość tematów się powtarza. Zgadzam się z Tobą że forum tworzymy "My" użytkownicy, ale przekomarzanie i wyzywanie się nie przynosi korzyści a wręcz przeciwnie. Za takie bezsensowne dyskusje powinny być ostrzeżenia. Popieram też pomysł nowych moderatorów do pomocy by na bieżąco można było dbać o porządek i pomoc dla już działających.
 

D.F.

Były Moderator
Dołączył
Listopad 4, 2009
Posty
493
#define Daro "tadekczestochowa"

Daro
mam pelen phising na fb juz
pelen najnowszy koles mi napisal za free
nie tak jak ty
naobiecywales i zlales mnei
D.F.
fajnie, ze znalazles kogos kto pracuje za darmo
Daro
spoko
fajnie ze sa ludzie co sa bezinteresowni
D.F.
fajnie, ze jutro nie bede mial co palic
Daro
ty duzo gadasz malo robisz smaka mi narobieles ale hui nie bede sie upokarzal przed toba skoluje sobie z zagranicznych stron ,pozatym ten woi sharp przysyla co chwile te same logi trzeba kasowac z serwera
dobra usuwam cie z kontaktow zawiodlem sie na tobie nie bede sie upokarzal
elo
ty tez mnie usun na zawsze z kontktow nie chce z toba juz nigdy pisac elo
no comment

Daro
chcesz zlecenie?
babka chce udupis kolesia?
zaplaci
?
super...

Daro
zakryptuje swoiego trojana w nim i wrzuce na wirus total co mi tam
Ktoś siedzi godzinami żeby zmniejszyć UD, a Ty wrzucisz na virustotal, co Ci tam, nie Ty nad tym pracowałeś...

Daro
spoko napisz czy sie postaralem
tak
https://www.virustotal.com/pl/file/...f6e27027a8bd097aeb04b413/analysis/1365848866/
dalem tu ale mam juz najnowszy krypter bede testowal
wiesz
jak co zmniejzymy jeszcze fud
FUD = fully undetectable = zerowa wykrywalność... chcesz zrobić ujemną wykrywalność?


Daro
zaraz chyba sciagne visuala i jakaiego wiruska
z pastenbina sprawdze
jak to bylo wklepac kod
f5
i co tam dalej juz nie pamietam
zeby stworzyc ten plik
z pastebina, czy to nie oskarżałeś chyba mto9 o kopiowanie kodów z pastebina?
 
Do góry Bottom