RefRef 1.3.1 DoS

pograjsobie

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 23, 2012
Posty
3
Czy pomógłby ktoś właśnie tak zawiesić pewną stronę?
Obsługa strony jest beznadziejna, nie ma możliwości usunięcia konta co już podlega na dzień dobry karze według polskiego prawa.

Dodam że próbowałem sam, ale chyba się na tym kompletnie nie znam, przede wszystkim nie mogę znaleźć tego błędu SQLi V.

Z góry dziękuje
 
Ostatnia edycja:

dodoxx6

Były Moderator
Dołączył
Luty 15, 2011
Posty
252
Czy pomógłby ktoś właśnie tak zawiesić pewną stronę?
Obsługa strony jest beznadziejna, nie ma możliwości usunięcia konta co już podlega na dzień dobry karze według polskiego prawa.
Ciekawie masz prawo :).
Poza tym, włamywanie się jest nielegalne :).
 

pograjsobie

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 23, 2012
Posty
3
Ciekawie masz prawo :).
Poza tym, włamywanie się jest nielegalne :).

"Art. 32.
1. Każdej osobie przysługuje prawo do kontroli przetwarzania danych, które jej dotyczą, zawartych w zbiorach danych, a zwłaszcza prawo do:
(...)
6) żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem ustawy albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane,
(...)"


...i w takim wypadku to co on robi też nie jest legalne, ale kłócenie w sądzie nic nie da pożytecznego oprócz zmarnowanego czasu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dodoxx6

Były Moderator
Dołączył
Luty 15, 2011
Posty
252
Proponował bym najpierw zrozumieć to co się cytuje. Był na tym forum temat o tym :).
...i w takim wypadku to co on robi też nie jest legalne
Ty twierdzisz, że to, że ta osoba "łamie" prawo daje Ci możliwość bezkarnego atakowania jej strony? NIE, NIE DAJE! W takiej sytuacji to ty jesteś agresorem i to Ty zostaniesz ukarany.
kłócenie w sądzie nic nie da pożytecznego oprócz zmarnowanego czasu.
Oczywiście, że nie da. Ta osoba NIE łamie prawa.
Możesz natomiast poprosić ją ładnie o usunięcie, to da lepszy skutek :).
 

pograjsobie

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 23, 2012
Posty
3
Możesz natomiast poprosić ją ładnie o usunięcie, to da lepszy skutek :).

Prosiłem kilkakrotnie i to nie tylko ja, koleś sobie to zlewa całkowicie. Udało się chociaż wywalczyć subskrypcje, bo spam robił niesamowity.
Wiadomo ma prawie 40 tys. użytkowników to może działać już na rynku.
 

Sensimillaa

Użytkownik
Dołączył
Maj 8, 2012
Posty
1
Siema sory ze odkopuje .ale mam taki problem że w cmd pisze mi "nazwa refref nie jest rozpoznawalna jako polecenie wewnętrzne lub zewnętrzne, program wykonywalny lub plik wsadowy" o co kaman ?
 

trojanxem

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2011
Posty
239
K4m3n, przecież całość tego programu jest tutaj, to co mamy wrzucić?
Sensimillaa, zainteresuj się podstawami, a potem bawimy się w hakierowanie
 

Raven89

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2012
Posty
3
Sorry za odkopywanie, ale mam pytanie, jak zrobić w poleceniu cmd, żeby ten skrypt był uruchamiany automatycznie co x sekund ?
 

roller

Użytkownik
Dołączył
Listopad 28, 2012
Posty
24
Mógłby ktoś podpowiedzieć jak znaleźć błąd na danej stronie ?
Szukałem dość sporo, również próbowałem czytać ;], próbowałem samodzielnie coś wyniuchać na mojej bardzo starej noobskiej stronie, która odziwo wciąż stoi, ale coś nie wychodzi.
----
EDIT:

Może inaczej. Czy tu chodzi by znaleźć ten np. http://mojastrona.pl/laba.php"?id=12" ?
Jeśli tak to mniej więcej przy użyciu jakich sposobów,bo próbowałem ze 2 na szybko oraz 1 własnego pomysłu, lecz brakło czasu/wiedzy oraz nadal jej brakuje.
 
Ostatnia edycja:

roller

Użytkownik
Dołączył
Listopad 28, 2012
Posty
24
Próbowałem na swojej starej stronie z hosta "jun.pl"
efekt:
Autorizition (czy jakos tak)
Error

Jak wyszukiwac tej zmiennej GET ?
 

korneleq

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 25, 2012
Posty
12
Mógłby ktoś w paru prostych krokach wyjaśnić jak tego używać?
Jestem nowy i nie rozumiem większości ważnych informacji :(
 

korneleq

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 25, 2012
Posty
12
Znam angielski, ale nie aż tak aby rozumieć wszystko co jest tam napisane :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom