Reklamy stron w podpisie !!! - ostrzezenie

Status
Zamknięty.

Achates

Były Administrator
Członek Załogi
Dołączył
Listopad 16, 2001
Posty
147
Witam

Długo to tolerowałem, ale robi sie to zbyt natrętne
mam na myśli reklamę stron i for bez zgody w podpisie, nie do tego była przewidziana ta funkcja.
Do tego sluzy pole "Strona WWW:" w profilu.

Proszę wszystkich, którzy posiadają takie podpisy, a nie należa do grupy osób wymienionych niżej o zmianę podpisu,
od 01.04.2006 za typowa reklamę strony lub forum bez zgody dostaną ostrzeżenie !


Zgode na umiesczenie linku i reklamy wlasnej strony w podpisie otrzymują automatycznie autorzy programów zamiesczonych na haker.com.pl, strony współpracujące z haker.com.pl (linki i banery do nich sa umiesczone na stronie głównej i w dziale "linki") oraz inni userzy autorzy ciekawych postów na forum po wczesniejszym uzgodnieniu.

Wszystkie osoby posiadajce zgode na umieszcanie reklamy, a co za tym idzie w mniejszy lub wiekszy sposób "zasłużone" dla haker.com.pl otrzymaj specjalna range "Special User" i tytlo takie psoby moge miec w podpisie adres, reklame wlasnej strony



Pozdrawiam Achates
 

d3vil

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 25, 2005
Posty
495
reklama w podpisie

Witam, posiadam taką reklame w podpisie. Jestem autorem VSK1.0 i 1.1 i pomagam przy nowszych wersjach. Umieściłem też mój kurs pythona na forum. Jestem usprawiedliwiony? :faja:
pozdrawiam
d3vil
 

bobikrk

Użytkownik
Dołączył
Październik 24, 2004
Posty
145
Reprezentant BiG BeN project :mruga:

Też chyba usprawiedliwiony :faja:
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
A więc:
- Jestem autorem programu VSK wersji: 2.0 i 2.1.
- Jestem autorem innych programów umieszczonych na stronie.
- Pomagam userom w niektórych wątkach.
- Zamiesciłem na stronie pare turiali / artykółów.
- Jestem członkiem jednej z grup która wymienila się z toba linkami.

Pozdrawiam.
 

blackhat

Użytkownik
Dołączył
Listopad 28, 2004
Posty
55
WHT Spyware 1.0 na str. gł. haker.com.pl
Advanced Mailbomer 2k6 + BlackRaven (na stronie w podpisie). Wystarczy? =]
 

Achates

Były Administrator
Członek Załogi
Dołączył
Listopad 16, 2001
Posty
147
Witam
tak jak napisalem, niedotyczy autorow programow zamieszczonych na haker.com.pl i innych userow ktorzy napisali FAQ, art. itd.

bardziej zalezy mi aby te osoby wypowiedzialy sie jak ma nazywac sie grupa z przywilejem reklamowania wlasnej strony do ktorej beda nalezaly

Pozdrawaim
 

pkoper

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2006
Posty
302
Originally posted by Achates
Zgode na umiesczenie linku i reklamy wlasnej strony w podpisie otrzymują automatycznie autorzy programów zamiesczonych na haker.com.pl,
Oj Achates. Ależeś sobie narobił. Teraz sie okaże że każdy jest uprawniony. Przynajmniej mam takie wrazenie czytają odpowiedzi na to.

Pozdrawiam.
 

rafal

Były Moderator
Dołączył
Marzec 30, 2005
Posty
392
Originally posted by pkoper
Oj Achates. Ależeś sobie narobił. Teraz sie okaże że każdy jest uprawniony. Przynajmniej mam takie wrazenie czytają odpowiedzi na to.
Pozdrawiam.

po czym wnosisz ? jak dla mnie to narazie uprawnienie ma te 5 osob ktore podpisalo sie pod tym postem, a w sumie ile ich moze byc ze 20-30 !? wkoncu nie ma zbyt wielu osob na tym forum ktore tworza programy badz pisza faq, arty itp.
 

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
My Progz:
# AntiGG
# Hiroshima
# Cracker Eye

Mogę mieć linka w podpisie?
 

aniolek-tasmanski

Były Administrator
Dołączył
Październik 31, 2002
Posty
514
Originally posted by Mo4x
My Progz:
# AntiGG
# Hiroshima
# Cracker Eye

Mogę mieć linka w podpisie?

Tak, oczywiscie
smile.gif


PS.Zanim rangi zostana przyznane wszystkim ktorzy powinni je dostac, minie troche czasu, poniewaz jest was duzo
<

Prosze sie przypominac
<


aniolek
 

killrathi

Użytkownik
Dołączył
Marzec 13, 2006
Posty
117
a ja mam glupie pytanie: dlaczego az tak bardzo razi Cie to w oczy??? Kto nie chce ten nie klika na link.
 

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
Originally posted by killrathi
dlaczego az tak bardzo razi Cie to w oczy??? Kto nie chce ten nie klika na link.
To powiedz, żeby Ci przed domem billboard'a postawili, przecież jak ktoś nie chce kupować tego co billboard reklamuje to tego nie kupuje :mruga:
Ale to twój dom...
I tak samo:
Ale to forum Achates'a...
 

killrathi

Użytkownik
Dołączył
Marzec 13, 2006
Posty
117
bede zlosliwy, ale ostatnie zdanie jedzie mi wazelina... - a bilboard mam pod nosem i nie przeszkadza mi w ogole - po tylu latach dalo sie przyzwyczaic...
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by Mo4x+--><div class='quotetop'>CYTAT(Mo4x)</div>
<!--QuoteBegin-killrathi
dlaczego az tak bardzo razi Cie to w oczy??? Kto nie chce ten nie klika na link.
To powiedz, żeby Ci przed domem billboard'a postawili, przecież jak ktoś nie chce kupować tego co billboard reklamuje to tego nie kupuje :mruga:
Ale to twój dom...
I tak samo:
Ale to forum Achates'a...[/b]

Co do linku-bilbordu to jak chcesz zareklamowac strone to masz do tego top listy lub inne podobne.
 

PqD7

Użytkownik
Dołączył
Marzec 31, 2006
Posty
8
PS.Zanim rangi zostana przyznane wszystkim ktorzy powinni je dostac, minie troche czasu, poniewaz jest was duzo
<

Prosze sie przypominac
<

aniolek[/quote]


Oki więc sie przypominam
<
Na forum używam nicku nikon4 natomiast w swoich programach podpisuje sie PqD7 (Wredzioch,Wredzioch Scorp, Black Widow,no i ostatni jeszcze nie umieszczony program Key Hunter).Wiec jesli można prosic o Specjal Usera to do nicku PqD7 ;]

Pozdrawiam
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Niestety w ciągu ostatnich dni pojawili sie userzy spamujący na pm poprzez rozsyłanie linków do różnych serwisów internetowych.

Ze względu na to, iż jest to u nas surowo zabronione, zwracamy się z prośbą o informowanie nas o takich przypadkach.

Przypominam jednocześnie, ze tylko i wyłącznie użytkownicy z rangami lub za specjalnym pozwoleniem Achates'a mogą posiadać linki w podpisie. Poza tym każda inna forma reklamy jest naruszeniem regulaminu i od tej chwili każdy user łamiący tą zasadę będzie już bez wcześniejszego ostrzeżenia banowany.

Wszyscy, którzy posiadają linki w podpisie i nie posiadają na to zgody, proszę o bezzwłoczne usunięcie ich. Będziemy od tego momentu weryfikować każdego użytkownika.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dotyczy to oczywiście wszystkich, bez wzgledu na to jaką pełnią badź pełnili funkcję na forum.

//Sprawę tego typu nadużyć proszę kierować do moderatorów na pm
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom