Reset Of Computer

jackal_21

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 11, 2006
Posty
220
Mam zrobiony plik wsadowy, który tworzy plik autoexec.bat w folderze autostart i dopisuje linijkę do tego pliku a następnie uruchamia autoexec.bat i robi się restart i tak w kółko.
Spakowałem go SFX dałem, że ma uruchomić ten plik po wypakowaniu, wypakowuje się do folderu tymczasowego jako ukryty i nadpisuje pliki wykona działanie i usuwa się.
Wszystko było by ładnie gdyby nie to że jak mam już ten plik w postaci .exe gotowy do rozpakowania to można łatwo wziąć prawy przycisk myszy i kliknąc wypakuj tutaj... lub do... i zbindowany plik sie nie uruchomi.

Oto plik:

[URL="http://www.haker.com.pl/forum/viewtopic.php?t=21665"]//link nieaktywny[/URL]

Ustawione jest na 60 sekund do restartu kto się na tym zna łatwo to wyłączy.

Moje pytanie jak zrobić by po naciśnieciu prawego przycisku myszki na plik nie było wypakuj do lub tutaj ??

Próbowałem w własciwościach pliku zakładka zabezpieczenia wziąłem odmów przy zapis i odczyt i po kliknięciu prawym przyciskiem myszki nie było już wypakuj tu lub do ale gdy chciałem wypakować przez szybkie 2 kliknięcia to wyskakiwał błąd brak dostępu. {Może ta informacja coś pomoże}
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

M1ch00

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2006
Posty
609
Zrób własny program do "wypakowania" - jezeli w systemie jest zainstalowany winrar lub coś takiego to on wykrywa, że to sfx po charakterystycznych elementach pliku.
 

jackal_21

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 11, 2006
Posty
220
Łatwo powiedzieć a w czym taki program najłatwiej można by było zrobić w jakim języku programowania ?
Na dzień dzisiejszy nie mam pomysłu jak to zrobić ;/
 

siara2134

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2004
Posty
115
Uzyj nie winRara tylko np WinUha
<
 

jackal_21

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 11, 2006
Posty
220
@siara2134

Uzyłem WinUha nawet mi sie spodobał wszystko ładnie ale gdy już to spakuje SFX i potem chce odpalic to się uruchamia i wyskakuje zapytanie czy chcesz uruchomić plik ten i ten jak ma być to binder do podrzucania komus czegoś to należałoby to zrobić bez wiedzy ofiary
smile.gif

Moje pytanie da się ten komunikat jakoś usunąć by nie wyskakiwał ??
 
Do góry Bottom