ResHacker for Windows 7

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
Siemano, czy zna ktoś z Was program który ma podobne możliwości co reshacker tylko zę na Windows 7?

Chodzi mi przykładowo o edytowanie form i elementów w programach. Aplikacje i biblioteki z Windows XP edytowały sie elegancko, programy w Windows 7 sa inaczej zbudowane i poprzez ResHacker nie da się edytować jego komponentów wizualnych typu Label czy image.

Pozdrawiam!
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
hmmm powiem Ci że nie wiem czym ten program się różni od starszej wersji ResHacker. Chyba tylko "ABOUT ME" ;) Działa tak samo jak wersja dla XP.
 

loganek

Były Moderator
Dołączył
Listopad 11, 2006
Posty
563
jest tam jeszcze jakiś drugi, shareware, ale pewnie da rade to obejść. nie testowałem go, ale jak Ci zależy, to możesz go sprawdzić;)
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
ja na win7 uzywam standardowego reshackera i dziala. jak chcesz to moge ci go podslac
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
ja na win7 uzywam standardowego reshackera i dziala. jak chcesz to moge ci go podslac
ja też go mam, i działa, jednak windows 7 jest zrobiony inaczej niż Windows XP. Przykładowo: wrzuć sobie do reshacker jakąś cpl-ke, np "sysdm.cpl" z windowsXP, i zobacz co można z nią robić. Edytować pola tekstowe, przesuwać komponenty itp. w windows 7 nie ma takich możliwości.

Pewnie w windows XP forma trzymana jest w zasobach, w w7 tego nie ma. I czy jest możliwość edycji tych elementów w Windows 7?
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
format plikow PE nie zmienil sie. Poprostu nie zawsze okno jest tworzone z dialogu ktory jest w zasobach. Czasem moze byc tworzone przy pomocy CreateWindowEx. Wersja systemu nie ma z tym nic wspolnego.
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
hmmm nie wiem, jednak w Windows 7 czy tam Vista nie udało mi się zrobić z plikami tego, co robiłem na Windows XP ;) Po prostu w ResHacker w tym drzewku są inne "dane"
 
Do góry Bottom