Router Cisco EPC3925... samoczynny reset

airsoftek

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 26, 2011
Posty
43
Witajcie !
Mam problem z modemem/routerem Cisco EPC3925 (z Vectry)

Gdy próbowałem się zalogować do panelu konfiguracyjnego (192.168.100.1)
hasło i login podane w instrukcji nie działało, ale co tam pomyślałem i zresetowałem router.
No i z zadowoleniem ustawiam login, hasło ,wyłączyłem wi-fi
(mam zamiar włączać tylko gdy jest taka potrzeba) i zapisałem.
Jak na razie wszystko dobrze, ale po ok 30 sec modem resetuje się...
I tu proszę was o pomoc jak temu zaradzić ? :D
 

spooPHer

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 6, 2012
Posty
6
ahhh...ciężko powiedzieć w czym jest problem. O ile dobrze zrozumiałem to hasło do panelu sterowania zmieniłeś na inne niż w instrukcji. Spróbuj ustawić właśnie te(w instrukcji) i wtedy się połączyć. Poza tym sprawdź po prostu ustawienia czy nic istotnego się tam nie skopało chociaż sądzę że będzie tobie ciężko skoro router resetuje się co pół minuty...
 

greatestsx

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 23, 2012
Posty
1
Mam podobnie, ten sam cisco i internet vectry. Otoz jak sie resetuje i ustawia przez kabel bez podlaczonej kablowki, wszystko elegancko, ale router sie resetuje po chwili po podlaczeniu kablowki i wlaczeniu zasilania. resetuje sie i pobiera ustawienia vectry, ktore zmieniaja ip oraz to, ze dostep przez wifi ma tylko jeden komputer(mowili ze 2 a mi jeden sie laczy tylko) gdyby jakos dalo sie obejsc te resetowanie i pobieranie konfiguracji z vectry, to nie trzeba by kupowac nowego routera dodatkowego bo ten jest bardzo dobry... ma ktos jakies pomysly?
 

airsoftek

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 26, 2011
Posty
43
Sprawa nadal aktualna, jak na razie to jakimś cudem wyłączyłem wi-fi.
 

airsoftek

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 26, 2011
Posty
43
Jeżeli kupie własny router i poproszę o przywrócenie starego modemu (bez wbudowanego routera) to wszystko będzie działać?
 
Do góry Bottom