Rozłączenie Internetu (TS3)

Marowe

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2013
Posty
2
Witam mam taką zagwostke, gościu wbił na kanał Team Speak 3 i zaczął biadolić mojemu bratu że jest mistrzem, hakerem itd. Oczywiście śmiech, ale gościu po chwili pyta czy nie zgasić nam internetu. Mój brat oczywiście wiedząc że przecież nie da rady odpowiedział mu że niech zgasi.

Minęła chwila i nie mam internetu, więc zrobiłem reset modemu, zmieniałem hasła i wracam na tsa. Znów spotykam tego gościa, ale hasła pozmieniane więc mu mówię że niech teraz pokaże jaki jest mocny. No i gościu znów mi zgasił, jak to jest możliwe że w 3 min złamał hasło do routera?
 
Ostatnia edycja:

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
On nie wykradał Twojego hasła do routera, to hasło jest mu nie potrzebne, wystarczy że posiada Twoje IP i jakiś botnet, uruchamia go i zalewa Cię multum pakietami, na które twój router nie zdąża odpowiadać a więc łącze zostaje zapchane a Ty tracisz połączenie do Internetu.
 

Marowe

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2013
Posty
2
Dobra już wiem co to jest, Admin tsa podał mu moje ip. I tak gościu ponoć zrobił na mnie atak ddos. Swoją drogą dziwne że to takie proste.

Odpowiedź meViu mnie usatysfakcjonowała więc temat do zamknięcia.

Dzięki
 
Ostatnia edycja:

Fatality`

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 17, 2013
Posty
14
Marowe odezwij się do mnie na gg 252351 podam ci pewne rozwiązanie dzięki któremu takie ataki nie zaleją ci routera i net ci nie padnie , na 99% atak był wykonywany z maszyn z ip spoofingiem takie serwery w wiekszosci wypadkow sa wyposazone w dwa skrypty jeden dns amp oraz drugi ssyn , mam rozwiazanie na te dwie metody i mozemy zalozyc ci maly filter ktory bedzie filtrowal niepozadane pakiety :)
 
Do góry Bottom