rozłanczająca neostrada w sieci;/

greg007

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 28, 2007
Posty
314
Mam router ASMAX AR-904u i 2 komputery do niego podłączone. oby dwa przez kabel sieciowy a żaden przez port usb. Więc mam pytanie jak zrobić by neostrada sama się nie rozłączała bo to denerwuje. znalazłem poradniki ale tylko do modemów czyli do jednego kompa i jeszcze przez usb. a jak zrobić by na ruterze się nie rozłączała? proszę o pomoc.
 

Eltrial

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2004
Posty
325
Hm, powiem Ci tak: w ogóle ASMAX'y to słabe routery z tego co widziałem, mój znajomy ma takie coś w domu, też ma podłączone kilka komputerów i cały czas traci połączenie, w jego przypadku pomogła wymiana na nowy sprzęt, bo z tym routerem było coś nie tak.

Ogólnie - ciężko z tym panelem, a i sam sprzęt ma dużo wad, jeśli jednak będę w najbliższych dniach, to popatrzę tam w konfigurację i powiem Ci co i jak, jednakże może to być na takiej zasadzie jak u znajomego - zepsuty sprzęt. Dziwne jednak to, że masz połączone przez kabel sieciowy i rozłącza, zapewne trzeba zwiększyć jakoś czas połączenia, timeoutu, czy co tam w tej konfiguracji jest.
A próbowałeś bez routera, czy neostrada też nie rozłącza? Bo to może być też problem tych końcówek, co trzeba podłączać do telefonów?
<
 

greg007

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 28, 2007
Posty
314
ta kiedyś miałem modem i też się rozłączała raz czy 2 na 24 godziny tak samo jest teraz.
 

deezoo68

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2009
Posty
6
jeśli ten problem ciągle występuje to zgłoś to, niech technicy z tepsy wyjmą palce z d... i poprawią połączenie, tylko się nie zniechęcaj bo to potrwa, ja męczyłem ich średnio 3-4 razy w tygodniu i po dwóch miesiącach znaleźli przyczynę i usuneli, w końcu za to płacisz!
 
Do góry Bottom