Rywalizacja

jackal_21

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 11, 2006
Posty
220
Tak sobie wczoraj wieczorem myślałem nad zrobieniem rywalizacji. Większośc osób z forum zna sie na hackingu to czemu by nie zrobić jakiegoś pojedynku
smile.gif
Znaleźć "ofiarę" z jakimiś zabezpieczeniami lub ktoś mógłby zrobić stronkę czy coś z zabezpieczeniami i w srodku umiescić jakiś teks czy co. Zebrać chętnych kto by chciał rywalizować ustalić godzinę że o tej i o tej godzinie na forum będzie strona która tzreba złamac i teks ze środka umiescić na forum (każdy post ma datę powstania) kto pierwszy ten wygrywa. Moze i głupie ale przynajmiej coś się będzie dziać
smile.gif
Co Wy na to ??
 

szparag

Użytkownik
Dołączył
Październik 19, 2005
Posty
3
lol,
ludzie znaja sie na 'hackingu' ? jak by sie znali to by wiedzieli ze co chwile jest organizowany konkurs tego pokroju i potocznie nazywa sie 'wargame' ;]
poza tym hacking to nie wlamywanie sie na strony

btw moj przyjaciel kiedys cos takiego organizowal na jakims forum, a zabezpieczenia zlamali... inni moi przyjaciele ktorzy nie wypowiadali sie na tamtym forum...

jakie wnioski?
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Sadze ze temat do niczego nie prowadzi macie mnostwo hackme crackme i wragame w necie wystarczy poszukac.
 

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
Originally posted by jackal_21
Co Wy na to ??
Ehhh... Może bardziej "HackMe - haker.com.pl", ale też nie wiem czy to dobry pomysł. Napisz swoje hackme, daj na forum to można popróbować swoich sił... :mruga:
 

Magnefikko

Były Moderator
Dołączył
Maj 29, 2004
Posty
709
Originally posted by fl3a
Zglaszam sie jako ofiara.
Jeśli masz Windowsa to Start -> Uruchom -> Telnet -> net share net start telnet :)
Potem podaj swoje IP, odinstaluj FireWall'e i schowaj gdzieś plik z hasłem. Kto pierwszy znajdzie i rozkoduje - wygrywa
<
 

fl3a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2005
Posty
538
Obecnie mam XP SP2 bez firewall'i i AV. Nie aktualizuje systemu i takie tam... To moze zainstaluje ktoregos marnego trojana z super funkcjami "rootkit" i udam ze nic nie wiem o jego istnieniu?! Jak juz to moglbym powaznie wziac udzial w takiej zabawie gdyby kazdy pisal wlasny kod madrze go przemycil do mojego systemu a nastepnie zapewnil mu niewidocznosc. Jest to jednak niemozliwe czego dowodem sa krajowej produkcji trojany.

Tak powaznie to zachecam do zabawy w legalny cracking. Tu juz trzeba troche pomyslec a i zabawa jest przednia nie mowiac juz o wiedzy jaka mozna nabyc - http://www.crackmes.de/
 

d3vil

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 25, 2005
Posty
495
Jak chcecie to wam moge KryptoParty zrobić
smile.gif

Na rozgrzewke:
Kod:
PIBKGLTIZURZ = KRYPTOGRAFIA
Kod:
ZXSZGVH = ACHATES
Do rozkodowania:
Kod:
WVERO OFYR POFHPR =
Odpowiedzi pisać na priv do mnie lub na [email protected]
smile.gif


Rozwiązali (w kolejności): TBH, Bercik, boness
eh, widać że kryptografia za bardzo nie przyciąga...
smile.gif
 

Spam_s-zone

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 8, 2006
Posty
29
Originally posted by jackal_21
No ja niestety nie posiadam tak wielkiej wiedzy
smile.gif

Stary no to po jakiego chcesz aby organizowali w sieci tego typu konkursy, jeżeli sam nie umiał byś napisac głupiego hack me - to ciekawe jak bys je rozwiazał? Ps. Sam chcesz aby organizowano WarGame? Przypominam, że to nie zabawa w trojanki i keyloggerki... bo to jest żałosne. Ej..? czy mnie coś omineło? wielkiej wiedzy?
eh... napisanie hackme nie oznacza duzą wiedze tylko wystarczająca znajomość np. php..


Ehhh... Może bardziej "HackMe - haker.com.pl", ale też nie wiem czy to dobry pomysł. Napisz swoje hackme, daj na forum to można popróbować swoich sił... :mruga:[/b]

Hey kolego, po co następne HackMe?

hack me cc-team.org

hack me uw-team.org
ps. przy tym hack me chciałem zauważyć, że jest ich na stronie aż 3 podałem linka do tylko jednego..

hack me UnitedCrew.NET

fl3a:Zglaszam sie jako ofiara.[/b]

Ja również. Mój system to Windows XP Profesionall. Nie posiadam fv ani av...
ps. dla chetnych hax0rów moje ip moge przesłać na wskazany adres e-mail po kontakcie
ze mna. Możliwa jest również instalacja na moim sprzęcie trojana.. Wystarczy, ze zainteresowany poda mi linka do niego w mailu ja chętnie go skonfiguruje, podziekuje przysylającemu.. i sam się zainfekuje nim. Podstępny włamywacz tylko naciśnie przycisk OPEN CD i moj system zwariuje.. Dla super hakerów moj sprzęt oferuje jeszcze Linuksa Debiana...

dobra a tak na poważnie..

To temat powinien skończyć sie na wypowiedzi FDJ.

Sadze ze temat do niczego nie prowadzi macie mnostwo hackme crackme i wragame w necie wystarczy poszukac.[/b]
 

fl3a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2005
Posty
538
Kluszeczki potestujcie *.com co podalem bo jest calkiem prosty. Trzeba wrzucic go do IDA jako plik DOS i uzyc klawiatury numerycznej. IDA.
 

killrathi

Użytkownik
Dołączył
Marzec 13, 2006
Posty
117
Originally posted by d3vil
eh, widać że kryptografia za bardzo nie przyciąga...
smile.gif

przyciaga, przyciaga...
ale do monoalfabetycznego podstawieniowego to nawet mi sie siadac nie chce - sprawny kryptolog takie rzeczy i bez komputera odszyfruje...
 
Do góry Bottom