[SELL] Hermes Binder 1.0 - FUD stub

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
Mam do zaoferowania sprzedaż oprogramowania Hermes Binder 1.0. Funkcjonalność programu można obejrzeć na filmiku:

Zapraszam również na stronę projektu: http://hermes-soft.p.ht/binder.html
Możliwe środki zapłaty BTC/PayPal/Przelew

Na dzień dzisiejszy stub jest FUD, sprzedaje jedynie 15 sztuk.
Przypominam również o moim keyloggerze: http://hermes-keylogger.p.ht/
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223

Hunter

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
478
Pliki są szyfrowane, ale jak się można domyśleć po nazwie (Binder) są one deszyfrowane przed wypakowaniem.


@Do4Got ma rację :D


Reasumujac...

Mysle ze w ramach uczciwego marketingu powinienes dolaczyc w opisie info ze zbindowany zlosliwy kod po uruchomieniu bedzie detectable ;).

Do4Got - przeciez msfvenom jest za free z cala masa zaawansowanych opcji ktorych nie beda posiadac cryptery za 800 pln ;).
 

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
@Hunter ogólnie wiadomo, że Binder zapewnia jedynie FUD scantime.
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
Reasumujac...

Mysle ze w ramach uczciwego marketingu powinienes dolaczyc w opisie info ze zbindowany zlosliwy kod po uruchomieniu bedzie detectable ;).

Do4Got - przeciez msfvenom jest za free z cala masa zaawansowanych opcji ktorych nie beda posiadac cryptery za 800 pln ;).
msfvenom nie zacryptuje Zeusa ani żadnego innego malware, bo nie jest crypterem :c
Zresztą gdyby to było takie proste, ludzie nie sprzedawali by swojego softu w takich cenach jak podałem :)
// damagelab.org - dział marketplace
 
Ostatnia edycja:

Hunter

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
478
msfvenom nie zacryptuje Zeusa ani żadnego innego malware, bo nie jest crypterem :c
Zresztą gdyby to było takie proste, ludzie nie sprzedawali by swojego softu w takich cenach jak podałem :)
// damagelab.org - dział marketplace

Oczywiscie ze mozna. Potrzebuje tylko source malware'a (;. Mozna umiescic wlasny kod.. chociaz poki co ilosc dostepnych opcji wyklucza ta ewentualnosc.

Meviu - tak wiem, bylem po prostu ciekaw ; ).
 
Do góry Bottom