Serwer BigBena

rapoholik

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 4, 2007
Posty
5
Witam :faja: mam pytanie, czy można zrobić jakoś tak że server z bigbena który ma rozszerzenie .exe zmienić np. na mp3 albo jpg? tzn tak żeby to było nadal exe ale żeby komputer 'myslał' że jest to jakiś inny plik? :ups:
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by rapoholik
Witam :faja: mam pytanie, czy można zrobić jakoś tak że server z bigbena który ma rozszerzenie .exe zmienić np. na mp3 albo jpg? tzn tak żeby to było nadal exe ale żeby komputer 'myslał' że jest to jakiś inny plik? :ups:
Tak exploit. Można zmodyfikować rejestr i zrobić że wszystkie pliki .exe widzi jako pliki o innym rozszerzeniu.

A tak to da się łączyć zdjęcie z jakimś innym plikiem binderem. Da się tylko do plików wykonywalnych.

A jak to wystarczy odszukać wyszukiwarkę i zastosować ją.
 

rapoholik

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 4, 2007
Posty
5
ale nie chodzi mi o mój komputer, tylko czyjs. Np mówie komuś że wyśle mu zdjęcie a chcce wysłać server bigbena, ale jak ktoś zobaczy że jest to exe to raczej nie otworzy bo wiadomo że to nie będzie zdjęcie ;/ a chodzi mi o to żeby miał rozrzesznie exe ale żeby każdy komputer widział to jako jpg:> można tak zrobić?
 

rapoholik

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 4, 2007
Posty
5
albo mnie nie rozumiecie albo tak udajecie. nie chodzi mi o łączenie plików bo bindeery ładują tylko do plików exe, src, com, bat, pif i cmd, chyba że jest binder który ładuje do jpg, jeśli tak podajcie mi nazwe. chodzi mi o to: mam plik z rozszerzeniem .exe i jak mu zmienie rozszezenie na .jpg to sie przeciez nie otwiera, i nie chodzi mi o samo zmienienie ikony tylko zeby na prawde miał rozszerzenie .jpg ale zeby sie otwierał! rozumiecie??
 

rapoholik

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 4, 2007
Posty
5
nie łatwiej by było odpisac że można tak zrobić lub nie można? chyba po to jest forum żeby tu sie czegoś dowiedzieć, a tu jak mnie nie odeślą na googli to jeszcze gdzie indziej, zupełenie jak w polskich urzędach
 

dorianmas

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 13, 2007
Posty
194
To Ci odpowiem jak jeszcze nie wiesz: nie da się zrobić rozszerzenia jpg, bo plik serwera musi być wykonywalny, a jpg nie jest wykonywalny!! Rozumiesz już??
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by rapoholik
albo mnie nie rozumiecie albo tak udajecie. nie chodzi mi o łączenie plików bo bindeery ładują tylko do plików exe, src, com, bat, pif i cmd, chyba że jest binder który ładuje do jpg, jeśli tak podajcie mi nazwe. chodzi mi o to: mam plik z rozszerzeniem .exe i jak mu zmienie rozszezenie na .jpg to sie przeciez nie otwiera, i nie chodzi mi o samo zmienienie ikony tylko zeby na prawde miał rozszerzenie .jpg ale zeby sie otwierał! rozumiecie??
:glupek2: :glupek2:
Podałem ci link:
http://www.haker.com.pl/forum/viewtopic.php?t=24324


Originally posted by M1ch00
Jak widze temat cały czas aktualny, więc napiszę tu co zrobić, żeby można było uruchomić plik z dowolnym rozszerzeniem, nawet .jpg, czy .gif.
Uważaj, to niebezpieczna wiedza.
Kod:
Odpalamy regedit:

Naciskamy "Start" (taki duży przycisk zazwyczaj po lewej na dole)

wybieramy "uruchom"

wpisujemy "regedit"(bez cudzysłowów)

naciskamy [enter]

z listy po lewej wybieramy HKEY_CLASSES_ROOT

klikamy prawym klawiszem myszy i wybieramy nowy->klucz

nazywamy go ".jestem_glupim_lamerem"(bez cudzysłowów)

klikamy 2 razy na (Domyślna) i wpisujemy "exefile"(bez cudzysłowów) a potem wciskamy enter

zamykamy regedit, od tej pory każdy plik z rozszerzeniem ".jestem_glupim_lamerem"(bez cudzysłowów) zostanie uruchomiony po dwukrotnym kliknięciu.

Oto właśnie owiany wielką tajemnicą sposób na zrobienie pliku .jpg który można uruchomić. Starczy tylko ".jestem_glupim_lamerem"(bez cudzysłowów) zastąpić ".jpg"(bez cudzysłowów)
tstpo0.png

//EDIT:
<div class='quotetop'>CYTAT
Q2lla2F3ZSBjenkgdGEgYmFuZGEgaWRpb3TzdyBkb2pkemllIGRvIHRlZ28sICYjMzgwO2UgdG8g
aW0gb2N6eXdpJiMzNDc7Y2llIHBvendhbGEgdXJ1Y2hvbWkmIzI2MzsgcHJvZ3JhbSB6IGRvd29s
bnltIHJvenN6ZXJ6ZW5pZW0sIGFsZSBqZXN0IHd5bWFnYW55IHdwaXMgZG8gcmVqZXN0cnUsIHdp
JiMyODE7YyBpbSB0byBnKioqIGRhIGplJiMzODA7ZWxpIGNoYyYjMjYxOyBrb211JiMzNDc7IHRy
b2phbi5qcGcgcG9kcnp1Y2kmIzI2Mzs/DQpObyBpIHNwcmF3YSBjenl0YW5pYSB6ZSB6cm96dW1p
ZW5pZW0gIkEgbW9nZSBzaWUgZG93aWVkemllYyBza2FkIHNjaWFnbmFjIHRlZ28gcmVnZWRpdD8/
IiBwbyBwcm9zdHUgY3Vkb3duZS4uLiBUZW1hdCB6YXdpZXJhIHVuaWthbG4mIzI2MTsga29sZWtj
aiYjMjgxOyBkZWJpbGkuLi4=[/b]
[/b][/quote]
 
Do góry Bottom