Sieć szkolna

matt105

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 16, 2011
Posty
2
Otóż moim problemem jest sieć szkolna posiada sieć wi-fi z zabezpieczeniem WAP2 hasło znam do tego wi-fi chyba jest podłączony serwer i do niego komputery które logują się przez hasło (które też znam).
Problem leży w tym że mam(y) na zdobycie dostępu całe 3 dni słyszałem, że da się to osiągnąć znając ip tylko które ip komputera czy serwera (z tym drugim będzie trudnej ale co tam).
Moim (celem) jest osiągnięcie władzy dostępu i narobienie bigosiku.
Mam nadzieje, że panowie Eksperci pomogą.
PS:Jakie kolwiek dane mogę dopisać.
 
Ostatnia edycja:

matt105

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 16, 2011
Posty
2
Coś dokładniej jak i co myślę że przez ip serwera by było prościej potem tylko zdobyć passy i wszystko.
 

bi-tek

Użytkownik
Dołączył
Luty 14, 2008
Posty
26
Jak chcesz kombinować w sieci i coś tam zepsuć to sobie odpuść bo będziesz mieć tylko problemy jak masz w miare kumatego nauczyciela i/lub kolegów którzy mają długi język. Dyrekcja się dowie i przekaże rodzicą że ich syn naraził szkołe na straty i mógł uszkodzić sprzęt (oni wiedzą lepiej co się może stać) a w najgorszym wypadku będziesz szukał nowej szkoły.

Przypuszczam że chcesz sobie z czegoś zmienić oceny bo macie dziennik elektroniczny i na owym serwerze są oceny i cały dziennik. To Ciebie trochę rozczaruje plik z ocenami jest szyfrowany(a przynajmniej tak jest w mojej szkole) a to dla Ciebie nie do przejścia.


Potrzebujesz się połaczyć z siecią i po prostu zalogować się przez np. Telnet na serwer. Oczywiście musisz znać hasło(i to nie jest studentxxx takie jak do sbs) oraz... musi być odblokwany Telnet który zazwyczaj jest zablokowany. Jest też 2 opcja. Po prostu podchodzisz pod serwer wpisujesz hasło i odblokowywujesz sobie telnet i łączysz się z każdego miejsca na świecie z Serwerem. Zawsze do tego można użyć innego klienta niż Windowsowski Telnet. Np Putty i ma nawet szyfrowanie. Do tego przyadała by ci się podstawowa znajomośc komend na kopiowanie i wycinanie plików. Podsumowywując jeżeli nie masz wiedzy to sobie odpuść.
 
Do góry Bottom