Skšd?

ORMO

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2002
Posty
5
Przyglšdajšc sie waszym rozmowš doszedłem do wnisku ze instalne lina i bedzie to redhat:)

to teraz automatycznie pojawia sie problem macie jakies linki skšd go moge zassac??

No To narazie spadam
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
Przyglšdajšc sie waszym rozmowš doszedłem do wnisku ze instalne lina i bedzie to redhat:)

to teraz automatycznie pojawia sie problem macie jakies linki skšd go moge zassac??

No To narazie spadam
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
[/b]


moze lepiej kup z jakas gazetka, albo ksiazka
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
Przyglšdajšc sie waszym rozmowš doszedłem do wnisku ze instalne lina i bedzie to redhat:)

to teraz automatycznie pojawia sie problem macie jakies linki skšd go moge zassac??

No To narazie spadam
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
[/b]

Wpisz w wyszukiwarce ftp redhat i ci wyskoczy pelno linkow.
Ale licz sie z tym ze to sie troche bedzie ciaglo. Zalezy jakie masz lacze. Ale po moich malych doswiadczeniach z redhatem niepolecam ci tego linuxa. Instalni se lepiej slacka.

Ps. Nieuzywaj polskich liter!Bylbym happy bo jakos niewidze tych polskich liter tylko jakies wygimasy ostatnio.
 

Miki

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 14, 2002
Posty
286
Przyglšdajšc sie waszym rozmowš doszedłem do wnisku ze instalne lina i bedzie to redhat:)

to teraz automatycznie pojawia sie problem macie jakies linki skšd go moge zassac??

No To narazie spadam
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
[/b]

ftp.man.olsztyn.pl
Tam masz slacka sobie zessaj i bedziesz dopiero hapy
 
B

b4d4ss

Gość
pchelka co ty pleciesz
<

ja kiedys zaczynalem od slacka ...i
smile.gif

eeeeeh proponuje mimo wszystko tak jak napisalem ;]
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
Ja tesh nie proponuje redhata. Chociaz slacka jeszcze na oczy niewidzialem ale jak instalnalem redhata i zalogowalem sie to mi sie niedobrze zrobilo. Normalnie tak jak w windzie 98.
Jednym slowem redhat jest do dupy i tesh se instalne slacka.
 

Jonny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2002
Posty
401
Dystrybucje.

Jak chcesz sciagnac jakas dystrybucje z netu to zajzyj na:

http://www.linuxuser.slupsk.pl/

Mozesz z tamtad zassac Red Hat 7.2 - Mendrake 8.1 - Slackware 8.0 - Debian 2.2_rev5. Ponoc wszystko w ISO.

Ja ostatnio zainstalowalem Mendrake 8.1 - jak na poczatek wystarczy, poczaje cos wiecej to sie przezuce na cos innego.

Pozdrowionka.
 

amd

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 18, 2002
Posty
38
Dystrybucje

Ja sie zgadzam z Jonnym dla zielonych chyba najlebszy jest mandrake 8.1
 
G

Guest

Gość
No wlasnie, kazdemu wedlug jego potrzeb. Dla poczatkujacych RH albo Mandaryna na stacji roboczej wystarczy. Nie namecza sie zbytnio i beda mieli cool desktop zainstalowany domyslnie i juz. Slack dla studentow
smile.gif
(ach te czasy). Na serwer jedni mowia FreeBSD inni Solaris. Moim zdaniem moze byc nawet RH jak sie wie jak go skonfigurowac zeby byl bezpieczny.
Tak czy inaczej AIX i tak rulez
<
Siemanko
 

Jonny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2002
Posty
401
Hm...

No wlasnie, kazdemu wedlug jego potrzeb. Dla poczatkujacych RH albo Mandaryna na stacji roboczej wystarczy. Nie namecza sie zbytnio i beda mieli cool desktop zainstalowany domyslnie i juz. Slack dla studentow
smile.gif
(ach te czasy). Na serwer jedni mowia FreeBSD inni Solaris. Moim zdaniem moze byc nawet RH jak sie wie jak go skonfigurowac zeby byl bezpieczny.
Tak czy inaczej AIX i tak rulez
<
Siemanko[/b]

Na studiach mialem laborke z Red Hata wedlug mnie z gosciem przegigantem. Magisterek ktory lubil bawic sie Satanem itd. Jak sie wie wystarczajaco duzo to kazdy lin jest the best. A z Red Hata potrafil ten gosc cuda wycisnac wlacznie z wlamami. Zajecia z nim to byla czyst przyjemnosc nawet dla mnie jako czystego windowsowca. Teraz ponoc ma juz doktorat z linuksow to az strach pomyslec co on umie ( cos tam o wlasnej dystrybucji mruczal ). Pare stulecia i bede wiedzial tyle samo
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
 
Do góry Bottom