Skrypt do winrara [BINDOWANIE]

Vanil

Użytkownik
Dołączył
Marzec 4, 2013
Posty
14
Cześć wam, otóż tak, bawiłem się kiedyś w korzystanie z projektów keyloggerów do Tibii
i teraz postanowiłem do tego wrócić ale nie mogę żadnego znaleźć więc postanowiłem skorzystać z obecnych na forum keyloggerów. Już mi wszystko działa, tylko chciałem zbindować go z jakimś plikiem, tak są jakieś dobre bindery, ale przypomniało mi się coś z pewnego projektu i mam do was pytanie.

Otóż pamiętam na pewnym projekcie, był poradnik jak za pomocą winrara zrobić plik mniej wykrywalny i zbindować go z innym plikiem. Miałem go zapisanego na USB ale niestety skasowałem i teraz odnoszę się do was z pomocą, może ktoś potrafi odtworzyć taki skrypt.

Otóż z tego co pamiętam, pierw tworzyłem zwykły keylogger który spakowałem i było a.exe (z hasłem do rozpakowania) to to akurat idzie zrobić, znalazłem ten skrypt
Ale teraz tak, zaznaczałem a.exe z unrar.exe oraz np. zima.jpg i dawałem spakuj
zaznaczałem SFX i przechodziłem do zakładki skrypt i tam właśnie wklejałem skrypt który
gdy zapisaliśmy już wszystko do jednego pliku, to po otworzeniu, automatycznie się wpisywało to hasło któro podaliśmy wcześniej do a.exe (haslo bylo uzupelniane w skrypcie) no i uruchamial się keylogger + zima.jpg

Szukam tego, ponieważ domyślam się że jeżeli coś jest spakowane w hasło i samo przy wypakowywaniu w tle wpisuje to hasło itd. to przy skanerach znacznie zmniejszy to wykrywalność. Dzięki wielkie za pomoc, liczę na was i mam nadzieję że mnie zrozumieliście.

edit: Chodzi mi o te skrypty które dodajemy w zakładce Comment lub Komentarz
http://i49.tinypic.com/2r40h3r.png
 

Attachments

  • 2r40h3r.png
    2r40h3r.png
    47 KB · Wyś: 5
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom