SKYPE - odzyskanie archiwum rozmów (inny komp)

Wirgil

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 23, 2010
Posty
2
Witam

Pisałem na czacie na skype i zależy mi na zapisie rozmów.
Nie mam jednak dostępu do tamtego komputera i nie mam szans na dostęp.

Konto skype jest moje, hasło więc, rzecz jasna mam - czy istnieje jakakolwiek możliwość odzyskania historii czatów z innego kompa?

Jak to zrobić?

To bardzo ważne, z góry dziękuję za podpowiedzi.
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
No tak, tylko gdzie się historia zapisuje. Nie korzystam ze skype a Windows mi przycina na VB i nie mam ochoty się bawić w pobieranie, zakładanie konta i pisanie do kogoś. Sprawdź:
Kod:
C:\Documents and Settings\(nazwa użytkownika)\Dane aplikacji\Skype\(login ze Skypa)
Kod:
C:\windows\prefetch\skype*.pf
A jeżeli to nie pomoże to wyszukaj fragmentu napisanej przez Ciebie wiadomości w plikach (menu start > wyszukaj > plik zawiera tekst). Jeżeli uda Ci się znaleźć plik z historią, pobierz trojana z funkcją pobierania plików z serwera. Klienta konia trzymasz u siebie, serwer wysyłasz na zdalny komputer. Ktoś go tam uruchomi, łączysz się z Jego IP i zapisujesz plik na swój komputer. Spróbuj pobrać zawartość katalogu który podałem jako pierwszy i podmień pobrany katalog z Twoim aktualnym, historię powinieneś odczytać poprzez Skype.
 

Wirgil

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 23, 2010
Posty
2
Obawiam się że dla takiego laika jak ja to kompletna magia co mówicie - co i gdzie mam podmieniać, jeśli nie mam dosępu do kompa z którego toczyłem rozmowy?
 

kanar123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2008
Posty
451
Musisz to zrobić zdalnie, przez odpowiedni program. Ale ten najpierw musi zostać tam odpalony...
 
Do góry Bottom