slownik

kulik555

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 16, 2006
Posty
2
Witam. Wiem ze to lamerskie pytanie, ale potrzebuje slownika do brutusa. Metoda brute force to bedzie bardzo dlugo trwalo, wiec chce sprubowac slownikiem. Prawdopodobnie ten temat byl juz poruszany, ale nie moglem znalesc. Przepraszam za spam
 

mikesz777

Użytkownik
Dołączył
Marzec 23, 2005
Posty
55
Kod:
ale nie moglem znalesc
Na forum jak byś poszukał dokładniej byś znalazł...
www.google.pl - Tam tego jest pełno !!
Sciągnij słownik wyrazów polskich, albo generator słowników
smile.gif
 

Mutator

Użytkownik
Dołączył
Maj 29, 2006
Posty
14
Jeśli wiesz jakie może być hasło to możesz albo sam zrobić słownik albo odpowiednio skonfigurować "zasięg" poszukiwań Brutusa.
 

Bercik

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2004
Posty
713
Originally posted by maly3900
grzegżółka
gżegżółka
dawno dawno temu, w gimnazjim koleś nam zrobił kartkówke z tego słowa, oczywiście dostałem laske to teraz pamiętam jak się to pisze ;]
 

kulik555

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 16, 2006
Posty
2
A jak to rozpakowac ? nazwa.Z co to za format ? To jest juz gotowy słownik czy trzeba go rozpakowac?
 

pkoper

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2006
Posty
302
Originally posted by maly3900+--><div class='quotetop'>CYTAT(maly3900)</div>
<!--QuoteBegin-D0han
o...nawet Ciekawe...
smile.gif
- fajnie, bo jest kilka języków do wyboru
smile.gif
...może byc bardzo przydatne...[/b]
A ja mam do was takie pytanie. Wiadomo że w internecie czasem jest kłopot np ze stronami bo jest inne kodowanie niż powinno (windows, iso, unicode, etc). A jak ta sprawa się ma ze słownikami do wlaśnie takich aplikacji jak Brutus, zip recovery, etc. Czy tu ma znaczenie kodowanie znaków słownika??
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Co prawda nie uzywam ich zbyt czesto, ale nie spotkalem sie z bledna interpretacja slow.
To tak samo jakbys dokument (txt) utworzony na windowsie otworzyl na unixie, bedzie dobrze.

Takze z tym raczej nie ma problemow =]

//EDIT
Nie chce pisac kolejnego posta bo jade tylko na domyslach.
Jesli widzicie krzaki to nie wiem, wg mnie co najwyzej moze przeszkadzac znak powrotu karetki nie tam gdzie potrzeba.
 

pkoper

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2006
Posty
302
Originally posted by D0han
Co prawda nie uzywam ich zbyt czesto, ale nie spotkalem sie z bledna interpretacja slow.
To tak samo jakbys dokument (txt) utworzony na windowsie otworzyl na unixie, bedzie dobrze.

Takze z tym raczej nie ma problemow =]
TAK ?? A u mnie wyskakuja krzaki jak odczytuje na linuksie dokument stworzony w notatniku windosowym.
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by pkoper+--><div class='quotetop'>CYTAT(pkoper)</div>
<!--QuoteBegin-D0han
Co prawda nie uzywam ich zbyt czesto, ale nie spotkalem sie z bledna interpretacja slow.
To tak samo jakbys dokument (txt) utworzony na windowsie otworzyl na unixie, bedzie dobrze.

Takze z tym raczej nie ma problemow =]
TAK ?? A u mnie wyskakuja krzaki jak odczytuje na linuksie dokument stworzony w notatniku windosowym.[/b]

To samo sie dzieje jesli plik stworzony w windowsowym notaniku odpali sie na win95 KARZAKI :/
 
Do góry Bottom