SMSBOMBER!!!!!!

P

pawel

Gość
prosze kogos kto posiada smsbombera działajacego w polsce , sprawdzonego przez niego o link do stronki z której ewentualnie mógł bym go œciagnšć ///próbuje znależć działajšcego ale nie skutecznie jest ich mnustwo ale nie działajš chyba że coœ zle robie , prosze o sugestie
Z góry dziękuje cze !!!!!!!
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
prosze kogos kto posiada smsbombera działajacego w polsce , sprawdzonego przez niego o link do stronki z której ewentualnie mógł bym go œciagnšć ///próbuje znależć działajšcego ale nie skutecznie jest ich mnustwo ale nie działajš chyba że coœ zle robie , prosze o sugestie
Z góry dziękuje cze !!!!!!![/b]


wiesz co, ja polecam WPkontakt, wez napisz jakis dlugi tekst z 500 znakow, wyslij, a pozniej wklej i znowu, ja tak robie
 
P

pawel

Gość
no dobra a jak sie sprawa ma do tego ze z jednej sieci czyli zewnetrznego ip od telekomuny mozna wysłac chyba tylko 10 -15 smsów na jeden numer w ciagu dnia sprawdzałes ile smsow naprawde doszło napisz ///dzieki!!!!!!!!!!!
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
no dobra a jak sie sprawa ma do tego ze z jednej sieci czyli zewnetrznego ip od telekomuny mozna wysłac chyba tylko 10 -15 smsów na jeden numer w ciagu dnia sprawdzałes ile smsow naprawde doszło napisz ///dzieki!!!!!!!!!!![/b]


wiesz nie wiem, bo ja gdzies wyslalem z 10 sms-ow, ale dlugich a kolezanka mi mowila, ze dostala chyba ok.100
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774


nom, ja sobie wczoraj scignelem od Adziego ten SMSBomb 2.5 i jest poprostu zajeb.... nie sadzilem, ze bedze dzialac, ustawilem, zeby wysylal bluzgi, a dzisiaj w szkole do mnie kumpel ze jakis kolo wyslal mu bardzo duzo przydkich sms-ow z netu
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
 
Do góry Bottom