Sniffing ale nie w lanie

bluecont

Użytkownik
Dołączył
Listopad 20, 2005
Posty
12
Witam

sciagnolem sobie sniffera i chciałbym podsłuchac kumpla rozmowe, ale nie wiem jak to zrobic ;(
czy musze mu cos instalowac ?? znam jego IP, alle nie wiem czy ma to cos do rzeczy

nie jestem z nim w lan-ie :-(

I moje pytanie brzmi jak moge podsluchac jego rozmowy ??, najlepiej zebym nie musiał mu nic instalowac bo pewnie sie zjazy :-(
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Sniffer ci sie nie przyda. Pozostaje dac mu jakiegos trojana, nie ma snifferow sieci WAN.
 

xxadas

Użytkownik
Dołączył
Październik 7, 2005
Posty
2
Wiesz na jakiej zasadzie dziala sniffer? Poczytaj o tym to sam będziesz miał odpowiedź na swoje pytanie.
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Jak ci juz napisali nie da sie sniffowac po za lan jak chcesz podsluchac rozmowy gg to sciagnij GaduGadu HIjacker
 

Tadeusz Fantom

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2004
Posty
253
Sniffowanie numerów IP publicznych jest możliwe, należy stosować metody spoofingu aby połączenie z serwerem na który jest zalogowany podsłuchiwany komputer przechodziło przez komputer podsłuchujący. Jest to dość trudne zadanie ale mozliwe i stosowane. Wiąże się to z pojęciami węzłów połączeniowych. W przypadku połączeń z dynamicznym numerem IP dochodzi jeszcze kłopot ze zlokalizowanie ofiary przy następnym logowaniu.
Prościej jest wykorzystać program "odpalony" na komputerze ofiary przeważnie będzie to trojan.
 
Do góry Bottom