Socjotechnika

dodoxx6

Były Moderator
Dołączył
Luty 15, 2011
Posty
252
Brakuje mi (moje prywatne zdanie) wydzielonej części dla "Socjotechniki". To jest takie moje zdanie, ale nie wiem czy się ono spodoba.
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Zaloz sobie temat...

Bo zakladanie osobnego dzialu jest bezsensowne. Poza tym jak sobie to wyobrazasz? Rozwin troche swoje mysli...skoro o cos zabiegasz, to zachec innych do zastanowienia sie nad tym czy warto
 

dodoxx6

Były Moderator
Dołączył
Luty 15, 2011
Posty
252
Mitnicka znam na pamięć :D:D. Ogólnie dużo na ten temat czytałem. Może właśnie dlatego brakuje mi tego tematu.
 
Ostatnia edycja:

dodoxx6

Były Moderator
Dołączył
Luty 15, 2011
Posty
252
W ogóle chciał bym powiększyć moją wiedzę na ten temat. Mam już spory zasób wiedzy i nie mogę powiedzieć konkretnie czego oczekuję, ponieważ nie wiem czego nie wiem :D .
Dlatego dział "Socjotechnika" zapewne rozwijał by się wolno, ale była by szansa że trafi ktoś obeznany z tematem na informację o której nie wiedział. Na jakiś temat powiększy swoją wiedzę, zmieni pogląd.

Edit:
Jak bym wiedział o co pytać zrobił bym temat z pytaniem a nie prosił o robienie działu ;) .
 
Ostatnia edycja:

loganek

Były Moderator
Dołączył
Listopad 11, 2006
Posty
563
główną ideą forum jest zadawanie i odpowiadanie na pytania. Tutoriale są tylko dodatkami, a poza tym jest na nie przeznaczony inny dział. Jeśli ktoś uzna, że chce napisać coś o socjotechnice, to może zrobić to właśnie w dziale Tutoriale - częste pytania i odpowiedzi
 

Hunter

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
478
Brakuje mi (moje prywatne zdanie) wydzielonej części dla "Socjotechniki". To jest takie moje zdanie, ale nie wiem czy się ono spodoba.

Popieram.

a o co konkretnie chciałbyś spytać?

Tak z ciekawosci? Czy jestes pewien ze sprostasz temu pytaniu?

W ogóle chciał bym powiększyć moją wiedzę na ten temat...

Poniewaz...?

główną ideą forum jest zadawanie i odpowiadanie na pytania. Tutoriale są tylko dodatkami, a poza tym jest na nie przeznaczony inny dział. Jeśli ktoś uzna, że chce napisać coś o socjotechnice, to może zrobić to właśnie w dziale Tutoriale - częste pytania i odpowiedzi

- najczestsza odpowiedz na forach: "poszukaj w google"
- bardzo interesuje mnie Twoja wizja forum dlatego sprostuj jezeli zle ogarniam: wedlug Ciebie moge stworzyc w tutorialach cos ala "poradnik" poniewaz z braku odpowiedniego dzialu ktorego Ty nie widzisz sensu istnienia odbierasz mi mozliwosc zadania pytania i oczekiwania odpowiedzi od bardziej zaawansowanych userow?

Ps. chetnie ujrzal bym Proxime* w dziale Socjotechniki (;
 
Ostatnia edycja:

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Hunter...ja bym Cie zjadla jako przekaske w tym dziale.

poza tym my dear odswiezasz temat sprzed 2 lat...nieladnie, oj..nieladnie :)

pozdrawiam ^^
 
Do góry Bottom