Spamer Gadu Gadu na najnowszych protokołach

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
Witam. Pewnie wielu z was szuka programu, który będzie wysyłał wiadomości na losowe numery gadu gadu... Jednak te, które znajdziecie w internecie są na starych protokołach i po prostu nie działają. Pora podzielić się ze społecznością czymś, co śmiga ;)

cspam2x0.jpg


DOWNLOAD: http://mivan.ueuo.com/download/CGGSpam2.0.rar
(nie działa? odśwież stronę)

Btw: "Wysyłaj co" radzę ustawić na 700 ms, ponieważ gadu gadu blokuje automatycznie numery wysyłające zbyt szybko flood.

// Masz błędy? Zobacz to!:
Witam, ostatnio dostałem kilka maili z podobną treścią:
Witam, używam Pana program Spam GG 2.0 i wyskakuje mi komunikat "No address specified", domyśla się Pan w czym tkwi błąd?

No więc program korzysta z czegoś takiego jak AUTO HOST. Odpowiada to za automatyczne znalezienie adresu IP serwera Gadu Gadu z którym program się łączy. "No address specified" mówi nam że tego adresu nie znaleziono, z różnych przyczyn. Co znależy zrobić? Po kolei:
1. Sprawdzamy jakie serwery Gadu Gadu są online na stronie np. http://www.kadu.im/monitor/
2. Patrzymy na CSpam 2.0 na dolny, prawy róg i tam widzimy coś takiego jak:
IP:
PORT:
[AUTO HOST OFF] [AKTYWUJ IP] - przyciski.
3. Klikamy najpierw "AUTO HOST OFF"
4. Wklejamy adres IP oraz Port jednego z serwerów np.
IP: 91.214.237.10
PORT: 8047
5. Klikamy "AKTYWUJ IP"
6. Wpisujemy numer GG i hasło i klikamy Zaloguj.
7. Nie działa dalej? Sprawdzamy z innym IP, ale powinno zadziałać za pierwszym razem. Pozdro.
 
Ostatnia edycja:

mordius

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 14, 2011
Posty
5
cześć mam mały problem, gdy naciskam login wyświetla mi sie No addres specified o co z tym łazi wszystko wpisałem tam jak trzeba
 

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
Wpisujesz numer gadu gadu i hasło (musi być prawidłowe), potem klikasz Login i już. Połączono.
Ustawiasz "wysyłaj co: 700 ms" i klikasz "OK". Potem wpisujesz w "Twoja spam wiadomosc" jakąś wiadomość którą chcesz rozsyłać i START SPAM.
Wszystko. U mnie działa, u wielu innych osób również.

BTW: radzę nie umieszczać linków we wiadomościach GG i tak nie dochodzą (tylko jest wiadomość żeby dodać do kontaktów to się pojawi cała wiadomość :p)
 

dima0909x

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 4, 2011
Posty
52
kilka wiadomosci wysyla...nastepnie przestaje....
jakies zawiechy lapie....

na poczatku wysyla wiadomosci..pozniej sie jakby zawiesza i przestaje wysylac...po doslownie 30 skundach okolo...


//edytuj posty zamiast pisac nowe
//Grzonu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
No nie wiem, nie potrafię tego wytłumaczyć, gdyż mi działa perfect, nawet jak spamuje po 2 godziny non stop.

Proszę o screenshot błędu i samego programu w celu zobaczenia drobnych różnic w konfiguracji, które mogą ewentualnie wpływać na działanie spamera.
 

dima0909x

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 4, 2011
Posty
52
wlasnie o to chodzi że program niby dziala..ale tak naprawde nic nie robi...chociaż stwarza wrazenie ze dziala...


bo na poczatku testowalem go i odpalalem gg normalnie i jednoczesnie w tym programie... widzialem jak otwiera nowe okna i pisze itd, natomiast po dluzszym czasie dzialania przestaje dzialac, zauwazylem ze pozniej jest problem z zalogowaniem sie na ten nr...ciaglee niedostepny mi sie wlacza..nie mozna wgl sie zalogowac..
 
Ostatnia edycja:

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
Nie wiem, mi tam działa, ponieważ na bierząco losowe numery mi odpisują. A numer mam już od lat.
Pamiętaj, jak spamujesz linki, czy inne rzeczy które nie są czystym tekstem - dostajesz auto-bana na GG.
 

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
Przyznaję. Trzeba kontrolować to, co się zrobiło :p
Zresztą nikt chyba nie wysyła spamu z osobistych numerów
 

adek204

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 30, 2012
Posty
49
Czy mógłbym ktoś przerobić tego spamera aby spamował tylko na 1 numer gg a nie na przypadkowe ?
 
Do góry Bottom