Sposób przeprowadzania atakuna komputer bez trojana...

Status
Zamknięty.

Daniel_2005

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 21, 2005
Posty
5
Witam, nie jestem hakerem, ale zawsze mogę być
<
Jak dotąd włamywałem się do kompów tylko przez trojany. Chciałbym zdobyć sporo informacji na temat exploitów. Bo wiem, że opierają się one na dziurach w systemie. Chciałbym nauczyć się przeprowadzać takie ataki. Jeżeli są np jakieś artykuły w internecie na temat ataków, a przede wszystkim dokładnemu opisu procedury krok po kroku jak się przejąć kontrolę nad kompem za pomocą exploitów, to podajcie please linka. Jeżeli nie no to moglibyście mnie nauczyć
<
Bo to w końcu chodzi o mojego wścipskiego kumpla, który caly czas psuje mi zycie na kazdym kroku. Np. ostatnio zniszczył nagadał mojej dziewczynie, że ja mówiłem jemu że ona jest (auto cenzura)..... i jest k.... i takie tam wyzwiska. Nie moge sluchac juz tych bredni. A wszystko to on jej mowil przez GG. Dlatego ja chcę przeprowadzić atak na jego maszyne, chyba mam w końcu powód
smile.gif
Nastepnie wyciągnąć jego pliki konfiguracyjne GG do swojego kompa i wyciagnąć z nich hasła. Potem podszyje się pod niego i tak dalej... Mi tylko chodzi o te artykuły lub wiedza od was :) Please pomóżcie Bede bardzo wdzieczny
smile.gif
 

DJBOSS666

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2003
Posty
302
Hym a znajdz na tym forum chodz jednego hakera
<
Jezeli chcesz dużo informacji na temat exploitów to wejdz na www.google.pl wpisz exploit i będziesz miał dużo informacji
smile.gif
A co do kursów to chyba takowych oprócz obsługiwania się Kaht-em oraz DCOM-em to chyba nie ma
smile.gif
A jeżeli chcesz się posługiwać exploitami to polecam wnikliwą nauke C
<


Pozdrawiam

DJBOSS666
 

Kazuya

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 23, 2004
Posty
183
Co to jest za włamywanie się do kompów za pomocą trojana, ? robisz server dajesz Lalerowi, on włącza i po wszystkim .
Taką osobę co się bawi konikami tylko, chyba nie nazwiecie Hackerem : /
Kto się za Mną zgadza ?
smile.gif
 

moczulex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2005
Posty
1
wszyscy jestesteście jednakowo jebnięci bo gadacie od rzeczy .
zamaist pieprzyć kto jest hakierem a kto nie i głupkowato się wymądrzac pokazalibyście jacy wy jesteście mądrzy i jacy z was hakierzy mówiąc conieco na temat ....
 

GreEnSnake

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2005
Posty
352
Originally posted by moczulex
wszyscy jestesteście jednakowo jebnięci bo gadacie od rzeczy .
zamaist pieprzyć kto jest hakierem a kto nie i głupkowato się wymądrzac pokazalibyście jacy wy jesteście mądrzy i jacy z was hakierzy mówiąc conieco na temat ....
Twoj pierwszy post i to jaki madry 8)
<
.
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
Originally posted by moczulex
wszyscy jestestescie jednakowo jebnieci bo gadacie od rzeczy .
zamaist pieprzyc kto jest hakierem a kto nie i glupkowato sie wymadrzac pokazalibyscie jacy wy jestescie madrzy i jacy z was hakierzy mowiac conieco na temat ....
STOP PRZEMOCY
STOP NARKOTYKOM
STOP IDIOTOM (tu sie kwalifikujesz)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom