[SPRZEDAM] DarkSteal (Stealer)

Αvenger

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 21, 2012
Posty
243
Witam.
Mam do zaoferowania stealer. Testowany na Windows XP SP2.
Wykrywalność: 2/35 (scan).
Dostępna wersja uploadująca via FTP jak i poprzez SMTP (e-mail).
Funkcje:
- wykradanie danych (hasła, historia przeglądania itp.) z przeglądarek (Opera, Mozilla Firefox, Google Chrome, Internet Explorer).
- wykradanie profili komunikatora Gadu-Gadu 10
- tworzenie szczegółowego logu na temat systemu operacyjnego jak i sprzętu ofiary, wszystko w kolorowanym HTML.
Wszystko kompresowane jest ZIPem i wysyłane do atakującego.
Sprzedaję żródła i pomagam w konfiguracji.
Cena to 20 PLN. Płatność przelewem lub PayPal.
Zainteresowanych proszę o kontakt.
GG: 32311228
E-mail: [email protected]
Ewentualnie PM.
 

D.F.

Były Moderator
Dołączył
Listopad 4, 2009
Posty
493
W sygnaturach skanowania widzę Trojan.Win32.Generic, spróbuj dodać jakiś junk code, powinieneś się tym tego pozbyć i będzie 0/35.

No i moim zdaniem dość niska cena jak na taką funkcjonalność (obsługa najpopularniejszych przeglądarek, GG).

Metoda wysyłania to wg. mnie lepsza by była poprzez POST lub GET w skrypcie php (nie trzeba przechowywać hasła do ftp/smtp, ktore jakis reverser może odczytać z pliku).
 
Ostatnia edycja:

Αvenger

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 21, 2012
Posty
243
W sygnaturach skanowania widzę Trojan.Win32.Generic, spróbuj dodać jakiś junk code, powinieneś się tym tego pozbyć i będzie 0/35.

No i moim zdaniem dość niska cena jak na taką funkcjonalność (obsługa najpopularniejszych przeglądarek, GG).

Metoda wysyłania to wg. mnie lepsza by była poprzez POST lub GET w skrypcie php (nie trzeba przechowywać hasła do ftp/smtp, ktore jakis reverser może odczytać z pliku).

Być może w kolejnej wersji Twoje sugestie zostaną wprowadzone w życie. :)
 
Do góry Bottom