[SPRZEDAM] Facebook - usługa wykradania hasła

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
logo.png


Mam do zaoferowania usługę wykradnięcia hasła do Facebooka.
Hasła nie są łamane, więc jeśli nie ma komuś wykraść (np. zapomniałeś stare hasło/konto zostało usunięte/etc.) - metoda ta nie zadziała.

1. Opis metody
Do wykradnięcia hasła używany jest phishing z profesjonalną domeną i najlepszymi skryptami.
Nie wiesz co to jest phishing? Jest to strona wyglądająca tak jak oryginalna strona, nawet tak samo działa.
Jedyne czym się różni od oryginalnej strony to to, że email i hasło są zapisywane do mojej bazy danych, a następnie przekazywane tobie

2. Efektywność i wykrywalność
Efektywność jest jak na razie na poziomie 100%, a dzięki profesjonalnym skryptom wykrywalność jest praktycznie zerowa.
Wystarczy wysłać ofierze linka do zdjęcia, na który to ofiara wejdzie - pokaże się strona logowania do FB, a następnie po zalogowaniu ukarze się obrazek.
Oczywiście treść można podmienić na cokolwiek innego - filmik, profil czy fanpage.

3. Cennik
50 ZŁ / Hasło - jeśli sam wyślesz ofierze spreparowanego linka (którego ci podam) - Efektywność: Maksymalna (link do zdjęcia od znajomego... kto by nie otworzył?)
100 ZŁ / Hasło - jeśli do mnie będzie należało wysłanie linka ofierze - Efektywność: Średnia (dostajesz linka od nieznajomego... coś tu śmierdzi)
200 ZŁ / Hasło - jeśli chcesz bym nawiązał z ofiarą znajomość by mi zaufała i otworzyła linka - Efektywność: Bardzo duża (jednak profesjonalna socjotechnika kosztuje)

4. Płatności
Przyjmuję płatności poprzez serwis PayPal oraz Przelew Bankowy.
Hasło przesyłam po zaksięgowaniu wpłaty.
Oczywiście poinformuję cię, czy hasło zostało przechwycone, czy nie.
Bez paniki, nie będziesz płacił za nic.

5. Kontakt
Najlepiej kontaktować się ze mną za pomocą PW (Prywatnej Wiadomości), lub GG: 9332029.



Udanych łowów!
 
Do góry Bottom