Sterowniki karty dźwiękowej do płyty głównej NVIDIA nForce 650i Ultra

Gelio

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2008
Posty
33
Witam. Od dwóch lat jestem posiadaczem płyty głównej NVIDII (nForce 650i Ultra), z której jestem zadowolony. Wcześniej nie było żadnych problemów, jednak teraz zobaczyłem, że nie mam opcji nagrywania z "Stereo Mix", prawdopodobnie dlatego, że nie mam zainstalowanych sterowników do karty dźwiękowej (w menadżerze urządzeń jest napisane, że są sterowniki Microsoftu z 2006 roku). Po kilku minutach szukania znalazłem odpowiednie sterowniki na stronie Nvidii. Były to sterowniki z 2009 roku, więc od razu zacząłem pobieranie. Gdy uruchomiłem instalację pojawił się błąd: Program instalacyjny NVIDIA nie może znaleźć sterowników zgodnych z aktualnym sprzętem. Program instalacyjny zakończy pracę.

Po kilku próbach i dostaniu tego samego błędu postanowiłem odinstalować sterowniki Microsoftu i wtedy spróbować, jednak po każdym restarcie te sterowniki od nowa się instalowały i nie było sposobu na to, żeby je odinstalować. Sterowniki na pewno są dobre, bo są prosto ze strony NVIDII, a w ich specyfikacji było napisane, że działają również z moją płytą główną.

Proszę o pomoc jak mogę zainstalować te sterowniki lub chociaż dostać możliwość nagrywania przez Stereo Mix (czyli nagrywania tego, co leci prosto z głośników, a nie z mikrofonu).


System: Windows Vista Home Premium 32bit
Płyta główna: NVIDIA nForce 650i Ultra
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 9600 GT
Pamięć RAM: 4 GB
Link do sterowników, które pobrałem: http://www.nvidia.pl/object/hdmi_audio_xp_vista_win7_1.00.00.59_pl.html
Chyba tyle będzie potrzebne.
Wszystkie inne sterowniki były instalowane normalnie, bez żadnych błędów. Wszystkie inne sterowniki są również aktualne. Aktualizowałem je dzisiaj w nadziei, że to pomoże.
 
Do góry Bottom