Strike Backdoor 0.60

XalleX

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2005
Posty
3
Siema
Zassalem i bawilem sie Strikerem, co do czego niby wszystko dzialalo, lączylem sie po kumplach, bawilem sie robilem skriny etc. Normalnie Full wypas 8) .
Ale to do czasu, dzisiaj ( 2 dzien zabawy) lączy mnie z ofiarą ale jezeli coskolwiek robie to mne rozłącza, i nie wiem wlasnie co zrobilem ze tak sie dzieje :? . Pliss Help

Wyskakuje error
Kod:
Socket Error # 10054

Connection reset by perr

Ktos pomoze??

Program do zassania z http://www.haker.com.pl/index.php?mod=down...;nmt=1658571254 <--
 

XalleX

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2005
Posty
3
nie wiem, polaczylem sie z ziomkami ktozy posiadaja ten sam internet co ja ( dostawca internetu ) i polaczylem sie z obcym dostawca internetu ( z innej firmy net ma koles )

no program laczy, ale jezeli cokolwiek chcem zrobic to rozlacza, a wczesniej tak nie bylo . dalej nie wiem co sie stralo, wlasnie jestem po formacie i problem sie powtarza :?
 

XalleX

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2005
Posty
3
dziwne bo wczoraj szalalem na tych kompach robilem co chcialem a teraz dupa, rozlacza mnie :?

koles jak nie wiesz oco chodzi to przosze nie wypowiadaj sie bo tylko posty nabijasz a mi sie to inepodoba ,,,
 

rafal759

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 30, 2004
Posty
113
BBOYMARIO chciał pomóc, a nie nabijać sobie posty. Może robili sobie skanowanie i wykryło im trojana albo cuś a po drugie XalleX naucz się pisać nie przosz tylko proszę i nie inepodoba tylko niepodoba, pisz uważniej, a nie byle jak i jak najszybciej.
 

abanon

Użytkownik
Dołączył
Październik 16, 2004
Posty
21
napisz do mnie na gg 8177777 to cie skontaktuje z autorem strikebackdoora a i powiem ze jest nowa wersja i to duzo lepsza. nie chce reklamowac wiec jak cos to pisac na gg
 
Do góry Bottom