Strona www

Maraszko

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 25, 2009
Posty
4
Witam chce zrobic strone www chcialem na niej umieścić Trojany sniffery systemy operacyjnie i inne programy płatne oczywiście z crackami albo numerami seryjnymi pytanie dotyczy co napisac zeby nie ponieść kary jest jakis sposob na ominięcie polskiego prawa np. Ze nie biore odpowiedzialność za materiały zamieszczone na stronie itp. Itd. Wszystko byłoby umieszczoe albo na moim serwie albo rapidzie
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Jeśli chodzi o programy do hacka to wystarczy, że umieścisz informacje o nie ponoszeniu odpowiedzialności za nielegalne użycie programu, to samo jeśli tylko udostępniasz linki do nielegalnych kopii aplikacji, jeśli jednak to ty je umieszczasz w internecie ponosisz pełną odpowiedzialnośc za udostępnienie.
 

Maraszko

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 25, 2009
Posty
4
Czyli lepiej wrzucić na rapidshare ?? I na stronie wrzucić linki ?? A masz moze gdzies gotowca napisanego ?? Na stronie chce miec materiał hack, systemy operacyjnie i inne płatne programy wszystko z cd-key i crackami
 

Levy272

Użytkownik
Dołączył
Luty 25, 2009
Posty
171
THC FLOW, sorry, ale to co powiedziałeś to bzdura. Niezależnie od tego co napiszesz w stopce (czy gdziekolwiek indziej) nie zwalnia Cię to od ponoszenia odpowiedzialności. Strona, na której podajesz linki do programów, jest tzw. warezem, a ten z kolei sam w sobie jest niezgodny z Polskim prawem. Więc radzę 3 razy przemyśleć, zanim zrobisz sobie warezika
smile.gif
pozdro xD
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Podobny temat jest na forum w tym dziale pod adresem: LINK. Nie ważne co napiszesz - udostępnianie to udostępnianie. Odradzam.
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Napisałem przecież że udostępnianie programów nielegalnych nie jest zgodne z prawem, można się tylko "zwolnić" od odpowiedzialności za "nieodpowiednie użycie" trojana czy mu podobnych. Wrzucanie na RapidShare? Stanowczo odradzam, serwery RS są na terenie Niemiec gdzie prawo nakazuje udostępniać "organom bezpieczeństwa" (psiarni) bezwarunkowo informacje zarówno o wrzucających jak i pobierających pliki.
 

abramakabra

Były Moderator
Dołączył
Marzec 16, 2003
Posty
1191
THC Flow, serwery rapidshare.com znajdują się w szwecji gdzie prawo jest dosyć liberalne. Pewnie chodzi ci o rapidshare.de z którego korzysta znacznie mniej użytkowników.
 

Gondoller

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2008
Posty
259
To może lepiejmiejsce na seriwe na najmniejszej wypsie świata? (taka stara platforma wiertnicza bodajże..) Koleś wynajmuje a jak jest tam to mogą Ci inni naskoczyć bo koleś ogłowisł sie królestwem
nie podam teraz jak to jest z nim dokładnie ale na serwerach u niego można mieć wszystko i nikt ci nic nie może.
 

jurgensen

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2006
Posty
678
Co do liberalnego prawa w Szwecji nie byłbym pewny. W końcu to tam zapadł ostatnio kontrowersyjny wyrok w sprawie The Pirate Bay. Co do platformy, to formalnie należy do Wielkiej Brytanii (chociaż na razie nie zgłasza do niej pretensji) i jest na sprzedaż, nie do wynajęcia
 

Maraszko

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 25, 2009
Posty
4
A jak zgram wszystko na płytkę i wrzuce caly materiał na serwer w kawiarence to nic mi nie zrobia prawda ?? Bo jak dojdą ze to ja ?? Jedyne co to chyba mi ja ustną prawda
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Wątpię, teoretycznie za jeden plik by im się nie chciało ciebie szukać, ale za cały warezz przepytali by właściciela a nawet zbadali odciski na klawiaturze..
 

mrx1

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 2, 2006
Posty
94
<div class='quotetop'>CYTAT(THC Flow @ 18.05.2009, 20:21) <{POST_SNAPBACK}></div>
Napisałem przecież że udostępnianie programów nielegalnych nie jest zgodne z prawem, można się tylko "zwolnić" od odpowiedzialności za "nieodpowiednie użycie" trojana czy mu podobnych.[/b]
Nie można się zwolnić, teksty typu "do użytku edukacyjnego, autor nie ponosi odpowiedzialności za (...)" nie mają żadnej mocy prawnej i nie ma żadnego znaczenia czy ty je tam umieszczasz czy nie.

Co do legalności rozpowszechniania deep linków - jest to dyskusyjne. Niektórzy twierdzą, że można, natomiast inni - że jest to nielegalne. Jeśli cię interesują argumenty każdej ze stron dyskusji to użyj google lub zagadaj na priv to podeślę ci linki.

<div class='quotetop'>CYTAT(Maraszko)</div>
A jak zgram wszystko na płytkę i wrzuce caly materiał na serwer w kawiarence to nic mi nie zrobia prawda ?? Bo jak dojdą ze to ja ?? Jedyne co to chyba mi ja ustną prawda[/b]
Inaczej ustalą twoje dane. Przecież warezu nie będziesz trzymał na darmowym hostingu bo na nim ledwo da się postawić stronę odwiedzaną tylko przez autora raz na 10 lat. Płatny hosting charakteryzuje się między innymi tym, że trzeba za niego zapłacić. Wezmą dane konta które dokonało wpłaty i będą cię mieli. Warto również pamiętać, że jeśli chodzi o poważne sprawy to odnajdą kogoś kto surfował z kawiarenki - mogą być w niej kamery, mogą być kamery nadzorujące ruch uliczny i tak dalej. Oczywiście takie środki nie zostaną podjęte w twojej sprawie bo nikt w Polsce (jeszcze) nie interesuje się zwalczaniem stron warezowych.

Inna sprawa - to po twoich postach mam wątpliwości na temat twojego przyszłego sukcesu jako właściciela strony warezowej. Czy uda ci się wrzucić na serwer i skonfigurować wordpressa chociażby
smile.gif
? To jeszcze może ci się uda, ale wątpię czy wypozycjonujesz i wypromujesz swój warez - bo nie będzie miał do zaoferowania nic ponad istniejące warezy, a będzie od nich o wiele gorszy. Będzie gorszy z prostego powodu - jedynym wrzucającym będziesz ty.
 

Levy272

Użytkownik
Dołączył
Luty 25, 2009
Posty
171
Ale necroposting
smile.gif
poza tym powinieneś pomyśleć, na co komu jeszcze jeden warez. Jest tego tyle, że aż głowa boli xd

A z tego co widzę to interpunkcja itd. jest Ci obca, więc tylko sobie obciachu narobisz ;P
 

mrx1

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 2, 2006
Posty
94
<div class='quotetop'>CYTAT(Levy_PL @ 6.07.2009, 9:52) <{POST_SNAPBACK}></div>
Ale necroposting[/b]

Faktycznie, nie zauważyłem że temat ma już miesiąc, był na pierwszej stronie to przejrzałem
smile.gif
Ale dementować powszechnie uważane plotki o tym, że disclaimer ratuje przed odpowiedzialnością trzeba zawsze i wszędzie
smile.gif
 
Do góry Bottom