Strony nie ładują się do końca...

Biszop

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 24, 2011
Posty
1
Witam,
otóż od kiedy rozdzielam sobie internet pomiędzy komputerem stacjonarnym a konsolą Xbox 360 za pomocą routera D-Link DIR-100 mam problemy z przeglądaniem niektórych stron internetowych, a w zasadzie to w większości. Głównie problem polega na tym, że strona nie ładuję się czyli pozostaje biała karta, lub strona ładuje się w nieskończoność a pasek ładowania nigdy nie dochodzi do końca. Jest to dosyć uciążliwe bo nigdy nie miałem takowych problemów. Połączenie z internetem wygląda u mnie w domu tak.

07261d28a133.jpg
07261d28a133.jpg

Dodam jeszcze, że całe połączenie idzie po kablu.

Ktoś wie może czemu tak się dzieje i jak można to naprawić. Przed rozdzieleniem internetu pomiędzy komputerem3 a konsolą wszystko działało normalnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Samaramabezkol

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 3, 2011
Posty
10
Nie za dużo trochę tych sprzętów podłączonych? Jaka prędkość internetu, jaki dostawca i czy podczas tego "wolnego ładowania" działają inne sprzęty (Komp1,komp2,xbox) ?
 

dodoxx6

Były Moderator
Dołączył
Luty 15, 2011
Posty
252
Po co pośrednik? Sprawdź czy jeżeli komputer3 będzie do Router-a1 podłączony to też będzie taki problem.
 

Samaramabezkol

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 3, 2011
Posty
10
Ping - mówi ci to coś ? ;)

Jakby było to wszsytko w netii było by można to zrozumieć. Sam mam 20 mb/s na jednego kompa a wszystko działa max 14 mb/s. A co do pingu ostatnio miałem w gierce ok 100 na Polskim serwerze, a w niektóre dni strona taka jak interia ładowała się z 2 min ;/
 
Do góry Bottom