Szkoła średnia.

mlekopan14

Użytkownik
Dołączył
Maj 3, 2007
Posty
15
Witam.

Pytanie raczej do osób szkół średnich i wyższych.
1. Czym dokładniej zajmuje się technik informatyk?
2. Czy jest to opłacalne?
3. Mam do wyboru technika informatyka, i technika elektryka. Co wybrać? Co byłoby w przyszłości lepsze? Wiem że to trochę 2 inne światy, ale chodzi o to co w przyszłości będzie lepsze do znalezienia pracy.
smile.gif


Za odpowiedzi dzięki
<
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
1. Siedzi i pije kawę\herbatę w pracy przy komputerze.
2. Jakby nie było opłacalne to dlaczego tyle ludzi chce iść na informatykę?
3. -.O
 

Kopaczka92

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2008
Posty
274
Technik informatyk to jest czysta informatyka xd. W szkole średniej pewnie będziesz się uczyć programowania, ogólna wiedza o systemach operacyjnych, a reszta to zależy od szkoły bo przeważnie tego uczą w technikum.
Informatyk jest opłacalnym zawodem i będzie
smile.gif

Wybierz sobie technik informatyk... Chyba, że wolisz się bawić kablami itd.
 

mlekopan14

Użytkownik
Dołączył
Maj 3, 2007
Posty
15
No tak tak. Wszystko jest OK, ale teraz bardzo dużo ludzi idzie na informatyka. Czy to nie zmieni w przyszłości tego, że będzie mało miejsc pracy? A chyba lepszy słaby "elektronik" niż informatyk (gdybym nie zdał matury czy coś). A po 2, to nie jara mnie siedzenie w sklepie i sprzedawanie płyt <lol>.
A czym jeszcze różni się teleinformatyk od informatyka? Bo spotkałem się z czymś takim
smile.gif

Pozdro
smile.gif
 

Kopaczka92

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2008
Posty
274
<div class='quotetop'>CYTAT(mlekopan14 @ 12.06.2008, 18:54) <{POST_SNAPBACK}></div>
A po 2, to nie jara mnie siedzenie w sklepie i sprzedawanie płyt <lol>.[/b]

No to widać, że nie masz pojęcia kim jest informatyk. Poczytaj o programowaniu, systemach, sieciach, webmasteringu chyba, że wolisz płyty sprzedawać
<

teleinformatyk to kierunek pomieszany infa+ sieci, telekomunikacja (łączność ogólnie xd).
 
Do góry Bottom