Szukam / Kupię Keylogger'a

daronian

Użytkownik
Dołączył
Październik 23, 2013
Posty
2
Cześć, witajcie.
Mam trochę czasu teraz na testy i oczekuję od Was, abyście polecili mi najlepszego keyloggera na tym forum jaki jest. Nie chcę zainfekowanego pliku, który przy okazji będzie wysyłał mi logi mojego komputera, tylko coś na typ generatora, abym mógł wgrać tego keyloggera do danej paczki plików i wysłać niepostrzeżenie. Musi być w 100% NIEWYKRYWALNY - i nie chodzi o takiego, który będzie 100% FUD przez 3 dni, tylko przez dłuższy okres czasu. Oczywiście oczekuję aktualizacji. Proszę mi polecić tutaj jakiś temat i podać cenę. Czekam, ;-)
 

mentor76

Użytkownik
Dołączył
Październik 4, 2013
Posty
8
jeszcze wczoraj poleciłbym ci meviu ale dziś się boje ,ze zostanę opluty przez umysłowo chora tłuszczę...wiec zgłoś sie do barukoru to "spec" najwyższej klasy on ci wygeneruje ,doradzi,zainfekuje itd.na pewno poda ci konkretny produkt nie żadne ogólniki.
Jak będziesz już znał odp to napisz to na forum tak dla zabawy no i potomnych.
 
Ostatnia edycja:

piter987602

Użytkownik
Dołączył
Październik 24, 2013
Posty
2
ja korzystam z kingloggera od Aleriona jest niewykrywalny i opłaca sie kupić wszystko działa jak należy 100% wieć z czystym sumieniem polecam go jest uczciwy ten użytkownik twórca Alerion oby tak dalej ;)
 

peterot

Użytkownik
Dołączył
Październik 3, 2013
Posty
18
Ja też kupiłem od Aleriona i ten keylogger nie działa.Po przeskanowaniu wykrywają go prawie wszystkie antywirusy,Jest bezuzyteczny. Poszukałem w necie i ten niby jego keylogger to stary darmowy stealer. Pieniędzy nie chce oddać!FUD brak!!OSZUST!
 

XkomARTS

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2013
Posty
5
Żaden dostępny keylogger nie powinien być używany ... Jak wy go znajdziecie na forum gdzieś w temacie z paru miesięcy , to myślicie że już antywirusy nie mają go w bazie danych ?

A tak na marginesie... żeby działały te darmowe to czemu by były do sprzedania jakieś Keylogger po sto koła itp?
 

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
Zdziwiłbyś się, mój keylogger jes FUD od ponad 4 miesięcy :) bez żadnych drastycznych aktualizacji, jeżeli chcesz się przekonać to napisz do mnie to Ci udowodnię, że wcale tak nie musi być jak piszesz :)
 

roxana

Użytkownik
Dołączył
Listopad 14, 2013
Posty
2
Kupiłam keyloggera od Aleriona 15 minut po wpłacie pieniędzy dostałam zamówiony program , sprzedawca jest jak najbardziej rzetelny polecam go każdemu !
 

leylo

Użytkownik
Dołączył
Październik 25, 2013
Posty
5
Transakcja OK dostałem plik szybko, Alerion good sprzedawca.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom