szukam programu lub itp. do włamania się na serwery szkolne (jeśli jestem w szkole)

kubaszekr38

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 15, 2011
Posty
23
Witam. Szukam programu lub czegoś takiego do podczepiania. Kto był by mi w stanie powiedzieć jak podczepić się pod komputery w szkole (np: korzystam z jednego z komputerów w szkole i chce się na któryś włamać.)Oczywiście nie być administratorem. Te (najprawdopodobniej ja się nie znam) komputery są razem połączone ze sobą i wiem że istnieje na pewno na (100%) jakiś sposób. Wielkie dzięki!
 
Ostatnia edycja:

VR8

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
Wrzesień 24, 2011
Posty
325
student???c poziomc?

Zmien ??? na numer komputera na który się włamujesz
 

kubaszekr38

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 15, 2011
Posty
23
i to coś da. ja chce zdalnie nim sterowac o to chodzi np. ktos by miał włączoną przeglądarke i ja bym mógł wyłączyć albo wejść na inną stronke :) (a poza tym my mamy student d w razie W) a jeszcze jak to to, to gdzie zmienić tą nazwę i numer? :mad:
 
Ostatnia edycja:

VR8

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
Wrzesień 24, 2011
Posty
325
Ok.

Jak masz numer kompa (na początku lekcji się logujesz)
np. student150d
haslo. poziomd

To zamiast tego wpisujesz
np. student149d
haslo. poziomd

I jestes na kompie kolegi z ławki obok ;)
 

kubaszekr38

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 15, 2011
Posty
23
wiem ale nie o to mi chodzi chodzi o zdalne sterowanie czy coś takiego fajnego zeby sie z kimś pobawić albo z nauczcielem który jest przy serwerze cos no wiesz zajebistego
 

Gr33nGh0st

Użytkownik
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
9
Już pisałem, jeśli dobrze pamiętam takiego typu logowania miałem w szkole. Sięgając pamięci logujesz się na administratora z hasłem zaq12wsx badz zaq1@WSX , mało które szkoły zmieniają te hasła. Wejdziesz na admina i droga wolna ;)
 

VR8

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
Wrzesień 24, 2011
Posty
325
wiem ale nie o to mi chodzi chodzi o zdalne sterowanie czy coś takiego fajnego zeby sie z kimś pobawić albo z nauczcielem który jest przy serwerze cos no wiesz zajebistego

Ta opcja pozwala ci usunąć czyjąś zawartość, itp.
Inaczej się nie da, chyba że wejdziesz moim sposobem i wgrasz trojana. Będziesz mógł nauczycielowi wysuwać płytkę cd, otwierać strony "dla dorosłych" :p
 

kubaszekr38

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 15, 2011
Posty
23
Gr33nGh0st z tym mały problem bo na youtube cos znalazlem: http://www.youtube.com/watch?v=Efy0V30APXs&NR=1 a nie mam cmd to otwieram notatnik i zapisuje go jako np. ja.bat no i pisze jak i na przykład to mi pomogło do utworzenia CMD: http://www.youtube.com/watch?v=xGQttPVQfJ4&feature=fvwrel do wyłączenia kompów tam którego chce ale mi to nie działa bo czeba byc adaminem tego aby byc adminem nie sprobowalem bo akorat dzwonek zadzwonil ale powinno dzialac. VR8 wez mi opisz jak to mam zrobic albo podaj mi z kad miec ID komputera administratora. jak mi podasz o tym trojanie to wez daj mi link do tego trojana i w szkole sobie sciagne ale zeby administrator tylko tego trojana miał tak rzeby mozna bylo zainstalowac. a propo jak cos podajcie mi link do jakiegos programy co zmienia IP co ok. 3s-5s tylko czy o ten program jest dobry bo z niego kozystam "Real Hide IP".
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom