[Szukam trojana] Zapytanie/Pomoc

Kaltuzad

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 31, 2011
Posty
2
Witam serdecznie, potrzebuje kilku rad i pomocy, mam taki problem że muszę zainfekować
lapka mojego ojca czymś podobnym jak "G@du ghost Trojan" żebym mógł widzieć co sie stało
i żebym mógł pomóc na odległość , gdyż mój ojciec jest LAIKIEM do potęgi N w obsłudze komputera
wie jak odpalić Skype i allegro, A jak usuną skrót do poczty to dzwonił do mnie że usunął całą pocztę.

Znalazłem u siebie na płytkach G@du ghost trojan ale do niego są potrzebne numery gadu gadu 7cyfrowe
a GG daje już jedynie 8 cyfrowe, wiec moje zapytanie jest następujące który program działa podobnie?
HoliGGan Trojan A? hmm na forum ktoś napisał żeby dać sobie spokój z Trojanem z 2006 roku a DarkComet nie
ogarniam

możecie polecić mi Prosty, działąjacy na podobnych zasadach co "Ghost Gadu"?

Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Gilotyna-007

Użytkownik
Dołączył
Luty 3, 2012
Posty
151
Witam
Jak sądzę potrzebujesz czegos do zdalnej kontroli...najporostrzym rozwiązaniem jest użycie trojana byle jakiego wkońcu zapewne nie zależy Ci na nie wykrywalności lecz na zdalnej administracji.
Pozdrawiam
 

Kaltuzad

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 31, 2011
Posty
2
tak potrzebuje do zdalnej kontroli, z ta wykrywalnością to mógłby być nie wykrywalny gdyż moj ojciec przeraziłby sie xD jak by zobaczył w antywirusie ze ma jakis plik podejrzany albo zainfekowany?,
a który z trojanów jest prosty w obsłudze? Probowałem wczoraj na HoliGGan Trojan ale coś lipa mi nie wyszło ;/
 

Gilotyna-007

Użytkownik
Dołączył
Luty 3, 2012
Posty
151
Nie wszyscy może wiedzą ale trojan nie jest wirusem tylko amplikacja do zdalnej kontroli...
Pozdrawiam
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
KSU, w wersji płatnej działanie wcale nie musi być widoczne. Zawsze jest jeszcze nie kliencka (serwer) wersja UltraVNC.
 
Do góry Bottom