szukamy...poszukujemy....(wiadomo kogo)

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
(Podobno xd) poszukujemy moderatora...
Zgłaszajcie sie tutaj, przekonujcie nas do siebie itd...
Wymagania sie nie zmieniaja...nie wiecie czego oczekujemy? To poszukajcie na forum (bylo) - dobry moderator zna forum na ktorym moderuje wiec skoro staracie sie o ta funkcje to SZUKAC drodzy uzytkownicy
 
K

Khalt

Gość
To ja się zareklamuje. Mam sporo czasu wolnego w tygodniu, lubię się czepiać ludzi (więc jeśli zajdzie potrzeba zbanowania, usunięcia tematu, ochrzanienia, to zawsze zrobię to chętnie). Dodatkowo często wchodzę na forum i lubię jeść placki. Poza tym, spełniam wszystkie wymogi xD.
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Tak z 3/4 dnia spędzam przed kompem, jestem wredny, ale cierpliwy, na forum wchodzę od razu jak mi RSS zapipczy;) Wymogi chyba spełniam.. No może poza średnią ocen bo ich nie mam :(
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Na forum jestem często, znam regulamin i lubię pomagać innym. Przyda mi się jakieś zajęcie bo jestem bezrobotny ostatnio. Resztę pewnie znacie.
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
i zeby nie bylo, ze zrezygnowalismy z nowego moda...(temat w koncu bez reakcji wisi kilka dni) my tylko mamy podzielone zdania :D
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
Jeśli jeszcze można to chciałem się zgłosić. Mam sporo wolnego czasu, często przeglądam forum, nie mam pojęcia czy to wystarczy :(
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
no to bedziemy dalej obradowac:)
okrągły stół i tego typu sprawy ;)
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
witam,

temat staje sie na nowo aktualny.
Czekamy na propozycje/chetnych :)

pzdr
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
discov, jak Achates nie bedzie miał zastrzezen do tego zebys dostal moda to dostaniesz, ja jestem za...:)

Kto nastepny? ;p
 
Ostatnia edycja:

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
łokej, admin zatwierdzil wiec wiataj wsrod nas.
Czekamy na kolejnych chetnych
 
Do góry Bottom