teamspeak 3

Akio

Użytkownik
Dołączył
Luty 18, 2011
Posty
3
Witam. Czy jest mozliwosc ukrycia sie na teamspeak 3 chodzi o ukrycie nicku cos jak status niewidoczny ze jestem na kanale ale inni nie widza ze tam jestem ? Jesli tak to prosilbym o pomoc jak to zrobic. No chyba ze mozna podsluchac rozmowe bedac na innym kanale.
 

dodoxx6

Były Moderator
Dołączył
Luty 15, 2011
Posty
252
Z tym trybem się nie spotkałem i pewnie go nie ma. Było by to bez sensu gdyby coś takiego istniało. Grasz sobie w FPS-a z kolegami a inna drużyna podsłuc***e .
 

Akio

Użytkownik
Dołączył
Luty 18, 2011
Posty
3
Właśnie nie chodzi o grę bardziej o sprawy osobiste. Wiem ze ktoś kiedyś poruszył ten temat ale przynajmniej czy jest możliwość ukrycia własnego nicku na kanale ze jestem ale inni mnie nie widza ze tam siedzę czyli by nie wyświetlało mojego nicku tak jakby mnie tam nie było. Jakiś plugin lub coś podobnego albo jak przerobić bym był niewidoczny. Z podsłuchem może być ciężko ale może jest jakaś możliwość
 

dodoxx6

Były Moderator
Dołączył
Luty 15, 2011
Posty
252
http://haker.com.pl/threads/10591-TeamSpeak-podsłuchiwanie?highlight=teamspeak .
Wejdź i poczytaj, a jak czytałeś i nadal masz pytania precyzuj bo co do (nie)widoczności to (prawie)niema możliwości.

Edit:

Masz status administratora = masz pełne prawa na serwerze.
Widziałem gdzieś film, który pokazuje jak można ukryć się w sposób, żeby nie było nas widać na jakim kanale siedzimy, ale opcji że siedząc na kanale A podsłuc***emy to co dzieje się na kanale B raczej nie ma.

No to masz zadanie.
 
Ostatnia edycja:

Akio

Użytkownik
Dołączył
Luty 18, 2011
Posty
3
Właśnie chodzi o możliwość ukrycia żę jest jakiś filmik ja jak do tej pory nie trafiłem na niego może ktoś zna ten sposób ? Cały czas szukam tamtego posta widziałem. Cały czas szukam sposobu na ukrycie lecz jak do tej pory dlatego napisałem być może ktoś wie jak to zrobić
 
Do góry Bottom