teraz slaby transfer a kiedys bylo super

phoenix102

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 17, 2009
Posty
10
Witam, zaczne o poczatku. W mojej oklolicy powstal darmowy hotspot i kazdy kto ma antene wifi moze z niego kozystac. Na poczatku gdy kupilem antene (okolo 2 tyg temu) transfer byl okolo 400-500kb/s a teraz mam 50 i co chwile wyskakuje blad wczytywania strony i jak np slucham radia interentowego to przestaje grac czyli interent sie rozlacza. Programem netcut rozlaczam innych ludzi i sadze ze ktos moze cos zrobil ze ograniczyl kazdemu transfer. Jeszcze powiem ze router ktory nadaje siec znajduje sie w mojej szkole i jak powiece co i jak moge cos zrobic. Moze sa jakies programy ze moge sobie zwiekszyc predkosc sciagania ale u siebie w domu bo dostep w szkole do kompa jest troche ograniczony ;D Prosze o pisanie porad.
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Zwiększyć transfer? jedynie dokupując drugą kartę sieciową i robiąc połączenie mostkowe. A to że masz kiepski transfer w pierwszym wypadku może być ograniczeniem łacza na jednego użytkownika, ominiesz (tzn podwoisz) trasfer też tylko połączeniem mostkowym albo włamując się na AP i zmieniając ustawienia.
 

kubasa1

Użytkownik
Dołączył
Luty 6, 2006
Posty
2
Darmowe hotspoty tak maja na poczatku glanc super transfery ale im wiecej osob chce darmochy to wiadomo jak to jest:p jedyne co mozesz zrobic to chyba jakims sposobem zwiekszyc sobie transfer ;P
 
Do góry Bottom