tgglite, logowanie az do skutku

squizy0

Użytkownik
Dołączył
Październik 13, 2005
Posty
23
Mam taki problem przy pisaniu mojego trojana. tzn. może nie problem ale byłbym wdzięczny za jakieś sugestie jak to rozwiązać w inny sposób. A mianowicie cały trojanik funkcjonuje super, dodaje się do rejestru i startuje ze startem systemu, ale tu jest ten problem. Na początku gglite1.login.... dodałem do oncreate formy, ale to był spory błąd bo nie każdy przy włączeniu systemu jest połączony do neta. Ostatecznie rozwiązałem to timerem który co kilkanaście sekund próbuje łączyć. Tylko nie wiem jak zrobić ze jezeli juz się połączy to timer1.enabled:=false; zrobiłem narazie ze onrecvmessage timer sie wyłącza.... Byłbym wdzięczny za jakieś sugestie, jak wy to rozwiązaliście u siebie w swoich backdoorach, albo jak bym mógł to rozwiązać ja Very Happy
 

tianhao

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
307
Boze bylo na forum juz nawet mass przedstawil jak to mozna rozwiazac :| zero wlasnej iinicjatywy tylko podaj na tacy..
 

BBOYMARIO

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2005
Posty
105
Ja zrobiłem tak ze jeśli jest połączony z netem to sie probuje logowac jesli nie to czekak 10 s i loguje ponownine.
 

tianhao

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
307
Ja zrobilem tak jak podal wojass na uc. Btw sqiuzy na ilu jeszcze forach zadasz to pytanie?
 

damian0170

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 16, 2005
Posty
31
Ja się dołączam do pytania , mam funkcje :

uses WinInet;

function Connected: Boolean;
var
Flags: DWORD;
begin
Flags := INTERNET_CONNECTION_MODEM or INTERNET_CONNECTION_LAN or
INTERNET_CONNECTION_PROXY or INTERNET_CONNECTION_MODEM_BUSY;
Result := InternetGetConnectedState(@Flags, 0);
end;

procedure TForm1.Button1Click(Sender: TObject);
begin
if connected then showmessage('Połączony') else showmessage('Brak połaczenie');
end;

Ten sposób jest dobry .. ale tylko na 1 raz (przynajmniej u mnie) za 1 razem podaje prawidłowo stan połaczenia a gdy odłacze neta i spróbuje po chwili 2 raz wynik jest taki sam jak na początku .Gdy połączenia nie było by to program też wskarze za karzdym razem brak połaczenia . Próbowałem też innych sposobów i dałem sobie sianka ale zrobiłem tak by po nieudanej probie połaczenia ponawiał po jakimś czasie i jest git . Macie jakiś sposób na sprawdzenie tego połaczenia... ?
 
Do góry Bottom