TkeySpyXP

djczarny

Użytkownik
Dołączył
Maj 14, 2005
Posty
135
Tobie akurat to się nie przyda -.- bo nie umniesz programowac(z tego cowiem) ja tez za dobze nie potrafie ale sie nie biore za trojany i keyloggery zamist sie uczyc robienia normalne programy to ty zrobiłes se usera na forum i gupkowate pytania zadajesz no i co ci to da ? ze bendzie mial jak i tak nic z tego nie zrobisz moze znajdziesz source ale wyskoczy ci debug i bendziesz glupie pytania zadawal
 

aaabyyy

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 6, 2006
Posty
48
Tylko pytałem a ci nic do tego czy się przyda czy nie. Jak się nie próbuje zrobić to się nie zrobi nigdy - proste. Wiesz każdy rozwija się w innym tempie - mi się znudziło już robić kalkulatory itp. A to że ściągnę jakiś source i będę sie wzorował to tylko mi wiedzę poszerzy na ten temat.
A wiedzę na temat Delphi mam pewnie podobną do twojej tylko próbuję zacząć pisać coś ambitniejszego dlatego zadaje pytania.

PS. A co z ciebie taki wyjadacz Delphi? Bo za bardzo nie widziałem twoich produkcji więc nie wymiataj na forum jakbyś był adminem lub wszystkie rozumy pozjadał!
Klep dalej te swoje klakulatory!
 

djczarny

Użytkownik
Dołączył
Maj 14, 2005
Posty
135
Chlopcze
smile.gif
zagadaj na gg 1789159 to ci pokaze co mam za produkcje i nie musze sie nimi chwalic na forum
smile.gif
swoje i tak watpie czy ktos ci powie cos o tym komponencie nie ma tak ze na google nie ma poszukaj w wersji angielskiej napewno znajdzie

ps:// w delphi można wiele ładnych rzeczy pisać oprócz kalkulatorów może zrób sobie dajmy na to
smile.gif
FTP Serv
<
bardzo fajne a nie tylko trojana keylogery downlaodery itp
 
Do góry Bottom