Tor Program do sufrowania Anonimowo po internecie

Delik4

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 27, 2011
Posty
9
Jak optymalnie skonfigurować tor
Czy jest wtyczka torbutton do opery ? Szukałem i nie znalazłem

Mam nadzieję , że odpiszecie na te 2 pytania
Dziękuje.
 

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
Stare rozwiązanie, ale i tak spróbuj. W Operze wejdź w Narzędzia > Preferencje > Zaawansowane > Sieć > Serwery proxy (włącz HTTP). Włącz Tora i Privoxy i powinno być git.
 
Ostatnia edycja:

abramakabra

Były Moderator
Dołączył
Marzec 16, 2003
Posty
1191
Zależy co jest dla ciebie optymalne, szybszy transfer czy większe bezpieczeństwo :) Może ściągnij sobie Tor browser (https://www.torproject.org/projects/torbrowser.html.en), nic tam nie trzeba konfigurować. Jest to przeglądarka w wersji portable bazująca na firefoxie, która ma wszystkie niezbędne dodatki pozwalające na zachowanie anonimowości w torze. Samo ustawienie w operze serwera proxy z dostępem do tora nie gwarantuje anonimowości, a jedynie dostęp do tora. Różne skrypty, wtyczki itp. mogą zdradzić twój prawdziwy adres ip więc jeżeli masz słabe pojęcie o tym to polecał bym właśnie tą przeglądarkę ;]
 

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
Dla mnie anonimowość znaczy tyle co: hacked wifi + spoofed mac + VM + VPN + RDP + VPN + Socks5
Na pewno tor da ci pozorną anonimowość, ale jak robisz coś nielegalnego to nie radzę. A na pewno nie samym Torem. Plus na większości popularnych stron np. for internetowych czy gier internetowych jesteś pobanowany.
 
Do góry Bottom