tp link td8901g a zdalny reset

kamil0711

Użytkownik
Dołączył
Listopad 8, 2013
Posty
1
mam problem, jestem powiedzmy początkującym w temacie, nawet nie wierzę, że się da zrobić to do czego zmierzam ale próbuję znaleźć odpowiedź. Na róznych forum jest kilka tematów szuklałem ale żaden nie jest identyczny z moim albo zmierza w innym kierunku i nie wyczerpuje odpowiedzi na moje pytania:

Mam dostęp do netu od sąsiada po wi fi, stoi u niego router tp link td-w8901g. Często bywa tak, że ten router traci połączenie z neostradą, ja mam z nim połączenie ale on nie ma wyjścia na zewnątrz. Do tej pory go restartowałem logując się do niego i wszystko wracało do normy, aż w końcu mnie poniosło i poustawiałem go pod siebie(z sieci korzysta 5 mieszkań). W końcu klient się zorientował, że coś nie gra w ustawieniach i zmienił hasło i prawdopodobnie nazwę użytkownika, koleś nikomu nie chce dać teraz hasła bo już nikomu nie ufa więc ja nawet nie proszę. Człowieka często nie ma w domu i fizycznie nie mogę go poprosić o restart, dlatego piszę tutaj z prośbą o wyjaśnienie czy mogę bez jego wiedzy jakoś zdalnie robić w razie potrzeby miękki reset? Z góry piszę, że wykręcanie korków nie wchodzi w grę. Zmienić dostawcy też nie mogę bo to większa wieś, a ja wynajmuję mieszkanie, wkoło innego wi-fi nie ma, a komórkowe to gówno.
 
Do góry Bottom