Triczki

szlamek

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 6, 2009
Posty
7
<
Witam!
Chciałbym wam dać pare trików które może znacie ale niektórzy może nie . Nie jestem PRO Hakerem ale cos umiem i chiałbym podzielić się tym z Wami :
Zwykły folder zmieniający się w kosz:
Stwórz folder i zmien nazwe na Kosz.{645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E}

Folder bez nazwy:
Gdy zmieniasz nazwe naćiśnij Nacisnij Alt + 0160 i enter

Stuczny wirus czyli shutdown:
Tworzymy skrót wpisujemy shutdown -s -t 60 -c "tekst jaki chcemy żeby się wyświetlił komuś" -> liczba 60 to czas po którym komputer się wyłączy Ten czas jest w sekundach czyli 60 = 1 minuta .
Jeżeli chemy aby odliczanie się wyłączyło wpisujemy w (Start -> uruchom -> shutdown -a)

Star Wars w dosie:
W dosie wpisujemy - telnet towel.blinkenlights.nl

Zmiana hasla w komputerze:
Właczamy DoS i wpisujemy net user szukamy uzytkownika jaka ma nazwe i ktoremu chcemy zmienic haslo
wpisujemy (net user nazwe uzytkownika i na koncu gwiazdke *)
w moim przypadku :
net user Wojtek *
po tym tzreba bedzie wpisac haslo (uprzedzam haslo trzeba pisac staranie poniewaz go nie widac"

Omijanie cenzora:
Odpalamy Start --> uruchom --> cmd lub w Start --> wszystkie programy --> Akcesoria --> Wiersz polecenia.
Ping YouTube.pl
Oczywiście zamiast YouTube wpisujemy dokładny link do strony, która jest zablokowana.
Następnie pojawi nam się Ping strony.
Klikamy w jego PPM i wybieramy oznacz zaznaczamy Ping i klikamy enter żeby z kopiować.
screen
Następnie w przeglądarce wklejamy Ping i dajemy enter.
I oto magicznym sposobem ominęliśmy cenzora lub inny program tego typu

w notatniku wpisujemy :

echo:
APPLE
@echo off
cls
echo
echo
echo
echo
echo
pause

Kolo słow echo wpisujemy znaczkami np * albo & jakis napis mysle ze wiecie o co chodzi i potem otworzy nam to sie w dosie

i zapisujemy jako plik .bat

Dziekuje
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Właczamy DoS[/b]
Myślę, że włączamy DOS (a dokładniej wiersz polecień systemu Windows) a nie DoS, to dwie różne rzeczy.
Następnie pojawi nam się Ping strony.[/b]
Chyba chodziło Ci o IP.

Szczerze mówiąc to NIC nie umiesz, nawet nie znasz podstawowych pojęć, a żaden z "triczków" nie robi z ciebie jakiegokolwiek HaX0r4, a jedynie zwykłego usera który na googlach znajduje tylko to czego nie szuka...

Tak jeszcze w ramach wyjaśnienia, dodając ten kod w nazwie folderu, nie tworzysz z niego kosza (a jedynie coś a'la link, dowód? odpal to w Total Commander czy czymkolwiek nie bazującym na eksploratorze). A co do twojego skryptu w "DoSie", takie pytanie: i czemu ma to służyć?
 

szlamek

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 6, 2009
Posty
7
nie tylko te pare rzezy umiem . mam programy do sciagania hasel z kompa i zdobyc hasla z innych .
Ty myslisz ze jak wkleilem jakie pare rzeczy to tylko tyle umiem LOL
 

kanar123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2008
Posty
451
Co to miało być panowie temat się nadaje do kosza... te wiadomości które skopiował są już w innych tematach
<


yhhhh co za ludzie....
 

mrx1

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 2, 2006
Posty
94
Szlamek - cenimy, że chcesz się z nami podzielić swoją wiedzą. Jednakże mam kilka rad na przyszłość:
- nie pisz tego co było już omawiane na forum
- jak już piszesz to staraj się trzymać poprawnej terminologii(jak zapewne wiesz skrótem DoS często oznaczamy atak typu Denial of Service)
- staraj się żeby wypowiedź była zrozumiała. Ja np. nie rozumiem o co chodzi w tym:
Kolo słow echo wpisujemy znaczkami np * albo & jakis napis mysle ze wiecie o co chodzi i potem otworzy nam to sie w dosie[/b]
Napisałeś "mysle ze wiecie o co chodzi". Nie każdy jest tak obeznany ze sztuką łamania zabezpieczeń jak Ty i nie wie. Ja na przykład nie wiem. Życzę bardziej udanych artykułów w przyszłości
smile.gif
 

szlamek

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 6, 2009
Posty
7
Mafnefiko o to ci chodzi?:
wrfgrz qrovyrz v avr jvqmę żr fvę mr zavr śzvrwrpvr
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Niee, ten gość chyba ma niezbyt dobrą rozkminę. Proponuję zamknąć temat...
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
A wiesz co to jest ironia? A wiesz, że robisz z siebie kolejne pośmiewisko tego forum?
 

Levy272

Użytkownik
Dołączył
Luty 25, 2009
Posty
171
A teraz napisz: "Nadal nie rozumiem, że jestem debilem oraz że śmiejecie się ze mnie coraz głośniej". Wtedy uwierzę, że jesteś niebezpiecznym dla społeczeństwa hakerem bez sumienia :]
 

Magnefikko

Były Moderator
Dołączył
Maj 29, 2004
Posty
709
Do "głupich". Niech publika nacieszy oczy.
Autorowi warna z dokładnym opisaniem jego "rozkminy", by na przyszłość gdy czymś podpadnie zobaczyć któż to.

Edit: zabawne ale po edycji post się zdublował. Usunie ktoś powyższego?
 
Do góry Bottom