Trojan-irc

R

Ripper-ek

Gość
Witam.
Poszukuje programu w sylu trojana .. ktory przekierowywalby na server ircnet'u ( laczac sie na adres ip i port trojana )
Cos w stylu tunelu bnc... chodzi o to zebym mial adres kompa zainfekowanego. Na irc'u oczywiscie.

Dziekuje... Jest to moj pierwszy wpis wiec prosze o wyrozumialosc.

Pozdro Ripper-ek

---I did not make thiS---
 

Adzi

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2001
Posty
128
Nie wiem..

.. Jeżeli znasz tego goœcia to spotakj go na jakimœ kanale wpisz /dns i jego ksywa wtedy zobaczysz jego Ip.
Możesz œcišgnšc stšd jakiœ PortScaner wpsiać ten Ip tego goœcia i zobaczyć jakie ma porty otwarte.
Sprawdzasz port i jeżli się połaczysz przez trjana to GIT.
Ale nie wiem czy oto ci chodziło !


GREETZ ADZI
 
R

Ripper-ek

Gość
To ja dam przyklad ;]

Wchodze na dysk do caffe ;] wrzucam trojana ( NetGrish ) dopisuje do win.ini ... i wrzucam bncforwin .. nastepnego dnia gdy komp jest juz zainfekowany ... telnetuje sie .. i uruchamiam bnc w tle ( czy jakos tak
<
) odpalam klijenta irc pisze /server pc5.jakas.tam.cafejka [ustawiony_port_w_bnc] [haslo] pozniej /quote conn poznan.irc.pl i jestem na irc'u majac host'a pc5.jakas.tam.cafejka .
Ale to jest troche duzo roboty.. wiec chcialbym takie cos:

Wrzucam "trojana" dopisuje do win.ini.. nastepnie odpalam klijent irc i pisze /server pc5.jakas.tam.cafejka [port_otwarty_przez_trojana_]
i odrazu przekierowuje mnie na np: warszawa.irc.pl . Jestem na irc'u majac host'a pc5.jakas.tam.cafejka ( przypominam ze tak chcialbym robic ale nie mam do tego programu )

Nie wiem czy taki trojan istnieje..niekoniecznie musi to byc trojan..ale program ktory w taki sposob by dzialal..
Widzialem taki przypadek kiedy laczac sie na ip kompa ( /server [ip_kompa] [port]) przekierowywalo odrazu na warszawa.irc.pl .. lecz nie wiem czy to byl trojan czy cos innego ;]

Jak zwykle troche zamieszalem.. mam nadzieje ze teraz mnie kazdy zrozumie.

Pozdra Ripper-ek

---I did not make thiS---
 
A

Achates

Gość
Witam

1. mam chyba cos co mozna nazwac trojanem do irc-a,
moze poznym wieczorem wrzuce do pobrania.

2. w zwiazku zainteresowaniem beda tez sniffery i spoffery,

3. co jescze ? czekam na propozycje, ewentualnie na programy


Achates
 
R

Rafaello_X

Gość
Już nie mogę się doczekać na nowš dostawę
smile.gif
.
Przydałby się jakiœ trojan, który by był niewykrywalny i zabijał firewalle (pracuję nad tym, ale może to trochę potrwać).
 
Do góry Bottom