TROJAN na TELEFON

Exbeat

Użytkownik
Dołączył
Październik 15, 2007
Posty
1
Jest taka mozliwosc wysłania komus SMS z specialnym kodem (jakiegos trojana) co uruchomi jakąś funkcje np. bluetooth ???
 

Vieshieck

Użytkownik
Dołączył
Luty 17, 2008
Posty
2
Na telefonie wykonasz tylko pliki jar i sis, a takie muszą być najpierw skompilowane. SMS nie wyślesz takiego czegoś. Istniał tylko kod na Siemensy, który podobno wieszał telefon, ale przetestowałem go u siebie i nie działał.
 

sinis

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2006
Posty
958
Originally posted by Vieshieck
Na telefonie wykonasz tylko pliki jar i sis, a takie muszą być najpierw skompilowane.
Pliki JAR ruszą na każdym telefonie z Javą, pliki SIS na Symbianie... Jest jeszcze typ plików ELF - można go otworzyć na Siemensach po wgraniu odpowiednich patchy. Ten ostatni typ jest szybszy od JARów, ponieważ może być napisany w Asmie lub C++, a polecenia lecą do samego procka. Poszukaj czegoś o wirusach na komórkę.
 

l4f

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 16, 2007
Posty
160
Może nie o to dokładnie chodzi, ale mam ciekawy program na telefon. Jeśli ofiara zgodzi się na połączenie Bluetooth, to może czytać mu sms, odpalać odtwarzacz, sprawdzić stan baterii i takie tam.
 

fr0zon

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 12, 2007
Posty
147
Ten sms na siemensa i nokie dzialal ale na starsze modele. Komorka nie mogle zczytac tych znakow i zwiecha. Nieszlo skasowac bo trzeba bylo najpierw odpalic sms-a a potem delete ale niektore NOKIje mialy opcje kasowania bez przegladania sms-a
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
Jak możesz to uploadnij, chętnie to obadam. (sry za offtop)[/b]
Pełno tego w sieci
smile.gif

Przeczytaj:
http://bluejacking.pl/bluehacking-art-9
a tu download: [BT info]
http://bluejacking.pl/programy-art-11
Jest to jedna z "najpotężniejszych" aplikacji, dzięki której jest możliwość przejęcia kontroli nad całym telefonem "ofiary". Program ma wiele opcji np. możliwość wykonywania połączeń, czytanie i pisanie SMSów, przeglądanie książki telefonicznej, zarządzanie ustawieniami telefonu (dzwonki) itp.[/b]
 

fr0zon

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 12, 2007
Posty
147
Będzie działać podwarunkiem że twój kom. obsługuje BlueJave czyli możesz grać np. przez Bluta. Za Przez jave masz dostep do bluta przezcomozesz sie wlamywac, snifowac itp.
smile.gif
 

Vasili

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 13, 2007
Posty
20
Polecam BT INFO w wersji 1.04 (chyba najlepsza) ale niesety dziala poprawnie tylko na SE
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
przeciez jest tez mozliwosc skryptow pythona czy perla i innych.
 

mystiq

Użytkownik
Dołączył
Luty 28, 2008
Posty
17
mozesz wyslac kod do sciagniecia jakiejs 'omfg' gry za free. jak ktos frajer to podchwyci i zacznie sciagac. o tym co mozesz tam umiescic, to chyba nie musze mowic.
 

l4f

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 16, 2007
Posty
160
mystiq, chyba właśnie musisz. Exbeat pewnie chce już mieć gotowca, tylko wysłać do ofiary i bawić się jej telefonem. Aha, ostatnio BT Info po polsku widziałem.
 

alan98

Użytkownik
Dołączył
Marzec 21, 2008
Posty
1
Kod:
http://www.FastShare.org/download/wlamBTpl.jar

i

Kod:
http://plikoo.pl/download.php?id=855

Proszę oto BT INFo po polsku
smile.gif
KOlega testował na lekcji
<
Blokował kolesiowi klawiaturę,zmienił godzinę na 24,włączał budzik,włączał MP3,puścił kulturalny budzik (wstawaj kur*a) i wyłączał komórkę ;] Mi to nie chodzi bo mam samsunga Z370 ;/ Ale testowałem też na telefonie siostry .


Gorąco POLECAM !
 

Oskar16

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 19, 2007
Posty
17
Hmm. A czy ktoś z was wie, jak skompilować plik .jar tak, żeby ofiara po otworzeniu go niczego nie zauważyła, ale telefon akceptował by od tego momentu wszystkie połączenia bluetooth? Ja się tym trochę bawiłem, puszczałem kolegom mp3 na lekcjach etc., ale teraz nikt nie ufa, a często jak się wysyła komuś fotki ze ściągami to bez problemu odebrał by program
<
 

Shadowsun

Użytkownik
Dołączył
Październik 14, 2007
Posty
16
@Oskar
Na moim telefonie (SE k550i) nie ma takiej możliwości, aby java była nie widoczna ponieważ nawet jak jest zminimalizowana wyświetla mi się ikona na górze. Jednak jest możliwość aby zawsze akceptował - przy parowaniu dajesz, aby dodał do moich urządzeń i od tej pory zawsze będzie akceptował połączenie, chyba, że ktoś je stamtąd usunie.


Do zabawy z bluetoothem używam:
BT Explorer
EasyJack v2
BT Info
Real Jack
wszystkie te programy można znaleźć tutaj.
 
Do góry Bottom