Trojan o delikatnym działaniu [Zend v1.0 BETA]

rem

Użytkownik
Dołączył
Listopad 9, 2006
Posty
200
Witam mógłbyś przedstawić trochę więcej informacji o tym trojanie :?: Bo ja szukam takiego delikatnego syfu co by mi system wyżerał.
 

solier

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 11, 2006
Posty
74
Originally posted by rem
Drugi BigBen itd :?
człowieku niech to dojdzie do ciebie ze ty trojana nie szukasz tylko jakiegos wirusa... wiec niewiem po co siedzisz w dziale trojany..
 

rem

Użytkownik
Dołączył
Listopad 9, 2006
Posty
200
solier Co ty tak o tym piszczysz :?: Temat już dawno zamknięty , masz okres czy co ? :/
 

solier

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 11, 2006
Posty
74
^ piszczy ci między pośladkami.
----------------------------------------------

Co do Zenda zastanawia mnie jedna sprawa... wlasnie przedchwilą zauwazylem ze BigBen ma bład, dokladnie chodzi o wyszukiwanie plikow... no i tez z folderami to sie wiąze.. gdy plik lub folder mają w nazwie znak "$" BigBen ich niewidzi. przypuszczam ze inne znaki tez wchodzą w gre (!@#$%^&*)... fakt ze to problem BB, ale wiadomo ze następco tego trojana jest ZEND wiec wydaje mi sie ze powinienem umiesc ten post w tym temacie.
 

TSPablos

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 5, 2007
Posty
44
witam!

Tak czytam o tym Zend'zie... mogli byście mi dać jakiś namiar na tego trojanka? gdzie mogę kupić wersję VIP? Bobikrk nie odpisuje mi od 2 miesięcy
smile.gif
 

MarkosWawa

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 23, 2005
Posty
7
Witam,

Na tego bobika to lepiej uważać. Ja kupiłem u niego wersje VIP big bena to znaczy tylko zapłaciłem i do dzisiaj jej nie otrzymałem. Po kilku miesiącach od zapłacenia po wielu moich meilach przesłał mi jakieś dziadostwo co było jakąś początkową wersją tego programu. Nie dość że nie miało vipowskich funkcji to jeszcze wykrywało ją wszystko co się antywirusem nazywało. To jakiś niedorobiony gostek. Tłumaczył się że wysłał mi to przez pomyłkę i tak do dzisiaj nic nie dostałem. Uważajcie na niego bo jeśli to nie oszust ani cwaniaczek to napewno jakiś :glupek2: ja sobie odpuściłem te 40 zł ale nie dajcie Wy się naciągnąć.
 

bobikrk

Użytkownik
Dołączył
Październik 24, 2004
Posty
145
Ty! Tylko nie tak go


<div class='quotetop'>CYTAT(MarkosWawa @ 20.02.2008, 13:30) <{POST_SNAPBACK}></div>
Witam,

Na tego bobika to lepiej uważać. Ja kupiłem u niego wersje VIP big bena to znaczy tylko zapłaciłem i do dzisiaj jej nie otrzymałem. Po kilku miesiącach od zapłacenia po wielu moich meilach przesłał mi jakieś dziadostwo co było jakąś początkową wersją tego programu. Nie dość że nie miało vipowskich funkcji to jeszcze wykrywało ją wszystko co się antywirusem nazywało. To jakiś niedorobiony gostek. Tłumaczył się że wysłał mi to przez pomyłkę i tak do dzisiaj nic nie dostałem. Uważajcie na niego bo jeśli to nie oszust ani cwaniaczek to napewno jakiś :glupek2: ja sobie odpuściłem te 40 zł ale nie dajcie Wy się naciągnąć.[/b]
 
Do góry Bottom