TROJAN W C++

mungo 777

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2006
Posty
2
Na jakiej zasadzie działają trojany :-| tnz. prosil bym o jakiś konkretny opis jak co działa i czy da rade napisać w C++??? Jeżli bylo by to możliwe moglby ktoś zamieścić jakiś kod serwera i klijenta troja w C++???????
 

fl3a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2005
Posty
538
Zalezy jak dobrze znasz C++?! I czy chcesz to napisac w czystym C++ czy BCB? Juz gdzies tu bylo cos na temat BCB. Jak ktos da miejsce na serverku to moge udostepnic offline kilku stronek z kursami BCB PL. A jesli chodzi o czysty C++ to napisz co potrafisz to cos postaram sie pomoc...
 

MafiAmiX

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 29, 2004
Posty
65
http://members.lycos.co.uk/mysticvintage/m...les.php?topic=4

Przy pomocy tego zrobiłem mojego pierwszego trojanka
<


Tylko art ma pare błędów ale powinieneś sobie poradzic.

EDIT
fl3a! brachu! hehe dawno Cie nie widzialem
swoją drogą jeszcze raz dzieki za te źródła co mi kiedys dałes :wink:
 

arczew

Użytkownik
Dołączył
Luty 11, 2006
Posty
3
Jeśli nie interesuje cie zbytnio niskopoziomowa implementacja funkcji sieciowych i szybko chciałbyś napisać fajnego trojana z przyjaznym interfejsem itp. to można użyć BCB. Jeśli jednak znasz się trochę na c++ można to zrobić za pomocą winsock. Ja osobiście polecam winsock bo dzięki niemu możesz się dużo nauczyć o sieciach i protokołach.
art
 

djczarny

Użytkownik
Dołączył
Maj 14, 2005
Posty
135
Na jakiej zasadzie działają trojany :-| tnz. prosil bym o jakiś konkretny opis jak co działa i czy da rade napisać w C++??? Jeżli bylo by to możliwe moglby ktoś zamieścić jakiś kod serwera i klijenta troja w C++???????[/b]

Ja ci pomogę ale może się okazać ,że nie potrafisz napisać "Hello World". Nie lubie takich ludzi co nie znają sie na programowaniu a biorą się za destrukcyjne oprogramowanie jakim jest trojan
 

fl3a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2005
Posty
538
Znow napisze to bez adresu... Troche bez sensu jest takie skapstwo udzielania informacji poniewaz to forum juz od dawna ma jeden cel - pomaganie hakerom w roznych problemach. Siedzisz tu znaczy ze masz cos wspulnego z tym gownem. Wiele osob juz sie stad wynioslo gdyz zrozumialo swoj blad. Co ma programowanie do rozpir* komputerow wypasionymi trojanami wirusami kasujacymi pliki
<


Witam napisalem wirusa (takim specjalnym programem) wirus byl napisany pod kontekstem wysuwania cd,-romu. Dlategoponiewaz jestem kiepskim programista wirus (moj wirus) mnie zaatakowal czyli, wirusa tak zaprogramowalem aby cd-rom ciagle wsuwal sie i wysuwal. I tu pojawia sie problem gdy wloncze windowsa to cd-rom mi sie wsuwa i wysuwa, pliki ktore stworzylem tym programem skaso,walem ale mimo to ciagle mi sie ten cd-rom wsywa i wysuwa plz pomuzcie![/b]

To nie zart tylko cytat z pewnego forum... Czy ktos zna sie choc troche na programowaniu czy nie - nie ma znaczenia. Jesli robi z siebie hakrea - pana oszustwa, zniszczenia, ... - to powinien predzej czy pozniej beknac za swoje czyny. My tez im w tym pomagamy - czy to programisci czy zwykli uzytkownicy. Ktos chce napisac keylogger by okresc kolege z tibi - pomoz mu ale nie podajac gotowca tylko haczyk. Pora by dzieciaki uswiadomily sobie ze haxowanie gierek i kolegow to nie powod do dumy. Napisz cos anty pokaz ze potrafisz cos innego a nie ctrl-c ctrl-v. Swiete zyczenia... Szkoda tylko ze forum (chyba) nigdy nie mialo charakteru zgodnego z banerem na glownej stronie
<
Kretynstwa nikt nie powstrzyma!
 

mungo 777

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2006
Posty
2
Ja ci pomogę ale może się okazać ,że nie potrafisz napisać "Hello World". Nie lubie takich ludzi co nie znają sie na programowaniu a biorą się za destrukcyjne oprogramowanie jakim jest trojan[/b]

Kto ci naopowiadal ze kazdy trojan jest dzielem destrukcyjnym??? I skad do mozesz wiedziec ze nie znam sie na programowaniu??? Poprostu nie wiem na jakiej zasadzie dzialaja trojany jak to wszystko funkcjonuje a C++ ma pewne ograniczenie i z tego powodu probuje sie dowiedziec czy na tej platformie da rade cos zrobic!!!

Jak nie chcesz mi pomoc to sie lepiej nie odzywaj!!
Ja tez moge napisac ze moglbym ci stwozyc nowa wersje windowsa ale ci jej nie stworze bo jestes lamusem, a tak naprawde ani ja ani ty niedal bys rady tego zrobic i jestem tego w 100% pewny (A W OCZACH INNYCH CZYTAJACYCH TO WYGLADA TAK ZE JAKI TO (auto cenzura) GOSC, POTRAFI NAPISAC PROGRAM OPERACYJNY, a to grate shit)

To pomorzesz mi ,,Djshit''??
 

arczew

Użytkownik
Dołączył
Luty 11, 2006
Posty
3
Poprostu nie wiem na jakiej zasadzie dzialaja trojany jak to wszystko funkcjonuje a C++ ma pewne ograniczenie i z tego powodu probuje sie dowiedziec czy na tej platformie da rade cos zrobic[/b]
Jakie c++ ma ograniczenie?
 

djczarny

Użytkownik
Dołączył
Maj 14, 2005
Posty
135
Kto ci naopowiadal ze kazdy trojan jest dzielem destrukcyjnym??? I skad do mozesz wiedziec ze nie znam sie na programowaniu??? Poprostu nie wiem na jakiej zasadzie dzialaja trojany jak to wszystko funkcjonuje a C++ ma pewne ograniczenie i z tego powodu probuje sie dowiedziec czy na tej platformie da rade cos zrobic!!!

Jak nie chcesz mi pomoc to sie lepiej nie odzywaj!!
Ja tez moge napisac ze moglbym ci stwozyc nowa wersje windowsa ale ci jej nie stworze bo jestes lamusem, a tak naprawde ani ja ani ty niedal bys rady tego zrobic i jestem tego w 100% pewny (A W OCZACH INNYCH CZYTAJACYCH TO WYGLADA TAK ZE JAKI TO (auto cenzura) GOSC, POTRAFI NAPISAC PROGRAM OPERACYJNY, a to grate shit)


Ohoh :) ale żeś mnie pojechoł xP no i to z tym , że c++ ma ograniczenia to było zajebiste KóL jesteś moim Bossem jak byś nie wiedział jest to język wysokiego poziomu i w nim jest pisane 94% gier , programów i 100% systemy operacyjne więc jakie może być ograniczenia a ty nawet nie rozumiesz składni języka bo się pytasz o takie rzeczy . BTW ja nie jestem lamus :) w przeciwienstwie do ciebie bo nie zdaje głupich pytań tylko wchodzę na Wiki lub Google a tak wogule wielce programisto powiedz a właściwie napisz prosty kalkulator który wypluwa wartość dodatnią większą o dwa niż prawidłową :) to moge cię nazywać programistą chodzby początkującym

To pomorzesz mi ,,Djshit''??[/quote]
 

klen

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2006
Posty
62
a udalo sie komus albo czy sie da zrobic trojana w C++ korzystajacego z serwera gg?
 

rzeszutek

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 5, 2005
Posty
19
poszukaj sobie specyfikacji protokołu gg (było wiele razy na forum) napisanie tego w c++ za pomoca socketów nie powinno sprawić CI problemu
smile.gif
Jeśli oczywiście znasz c++
smile.gif
 

Szalony Kojot

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 31, 2006
Posty
176
Originally posted by djczarny
<div class='quotetop'>CYTAT
Kto ci naopowiadal ze kazdy trojan jest dzielem destrukcyjnym??? I skad do mozesz wiedziec ze nie znam sie na programowaniu??? Poprostu nie wiem na jakiej zasadzie dzialaja trojany jak to wszystko funkcjonuje a C++ ma pewne ograniczenie i z tego powodu probuje sie dowiedziec czy na tej platformie da rade cos zrobic!!!

Jak nie chcesz mi pomoc to sie lepiej nie odzywaj!!
Ja tez moge napisac ze moglbym ci stwozyc nowa wersje windowsa ale ci jej nie stworze bo jestes lamusem, a tak naprawde ani ja ani ty niedal bys rady tego zrobic i jestem tego w 100% pewny (A W OCZACH INNYCH CZYTAJACYCH TO WYGLADA TAK ZE JAKI TO (auto cenzura) GOSC, POTRAFI NAPISAC PROGRAM OPERACYJNY, a to grate shit)
^^
@up
Popieram

Ohoh :) ale żeś mnie pojechoł xP no i to z tym , że c++ ma ograniczenia to było zajebiste KóL jesteś moim Bossem jak byś nie wiedział jest to język wysokiego poziomu i w nim jest pisane 94% gier , programów i 100% systemy operacyjne więc jakie może być ograniczenia a ty nawet nie rozumiesz składni języka bo się pytasz o takie rzeczy . BTW ja nie jestem lamus :) w przeciwienstwie do ciebie bo nie zdaje głupich pytań tylko wchodzę na Wiki lub Google a tak wogule
Kod:
wogÓle
wielce programisto powiedz a właściwie napisz prosty kalkulator który wypluwa <<< [ slownik j.polskiego ]wartość dodatnią większą o dwa niż prawidłową :) to moge cię nazywać programistą chodzby początkującym

To pomorzesz mi ,,Djshit''??[/b][/quote]
 

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
Originally posted by mungo 777
To pomorzesz mi
Piszemy "pomożesz", bo wymienia się na "nie pomogę". :pPP
Jak chcesz, żeby Ci pomóc pokaż kilka swoich projektów w C++.
 
Do góry Bottom