trojan za kase

sarsik87

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2007
Posty
40
Juz kiedy zamiescilem takie ogloszenie ...ale osoba ktora sie zaoferowala nie wykonala zlecenia ;/

Wiec czy jest ktos chetny do napisania trojana za kase ??
Trojan ma miec kilka podstawowych funkcji:
-przedewszystkim ma byc NIEWYKRYWALNY!!!!
-dzialac za nat'em
-umozliwiac dostep do dysku ofiary (chodzi mi o mozliwosc pobrania kilku plikow z dysku ofiary)

Chetnych prosze o kontakt na gg [D0han] ;]

ps. odpisuje zawsze wieczorami albo jak mam czas....ale zawsze odpisuje :faja:
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
kiedys byl taki temat i odpowiedz na podobna kwote podla mniej wiecej taka:

"po co robic komuś trojana za 30zł jak mozna zrobić i sprzedawa go każdemu za 5 zł, większy zysk"

zgadzam sie w tym w 100%
<


Error_PL
co do Twojego opisu to ja nie mam
<
nie spotkał mnie ten zaszczyt ;/ :placze: :beksa:
 

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
Heh też racja, że się nie opłaca no ale ile to roboty z takim trojanem pff mniej niż godzinka.
Originally posted by amex
Error_PLco do Twojego opisu to ja nie mam
<
nie spotkał mnie ten zaszczyt ;/ :placze: :beksa:[/b]
"Nie chwal dnia przed zachodem słońca" :mruga:
 

sarsik87

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2007
Posty
40
Error_PL skoro napisanie takiego trojana zajmnie ci mniej niz godzine ....to nie chcesz zarobic 30 zl w niecala godzine ?? :faja:
 

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
Originally posted by sarsik87
Error_PL skoro napisanie takiego trojana zajmnie ci mniej niz godzine ....to nie chcesz zarobic 30 zl w niecala godzine ?? :faja:
Nie.
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
Originally posted by sarsik87
Error_PL skoro napisanie takiego trojana zajmnie ci mniej niz godzine ....to nie chcesz zarobic 30 zl w niecala godzine ?? :faja:

niektórzy na szczescie maja ambicje... co to jest 30 zl....
<
 

sarsik87

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2007
Posty
40
Naprawde szanuje ludzi ktorzy maja ambicje i zasady ....... ale tez bardzo jest mi potrzebny ten program......a wiecej nie jestem w stanie zaoferowac ;/
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
może gdybyś ładnie poprosił i podał jakiś sensowny powód dla którego potrzebujesz tego trojana to ktoś by Ci go napisał albo ewentualnie udostępnił jakiegoś swojego...
 

sarsik87

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2007
Posty
40
Potrzebuje tego trojana gdyz mam dosc prawdopodobne informacje ze moja dziewczyna nie jest wobec mnie wporzadku (mowic wprost robi mnie w huja i spotyka sie jeszcze z jakims innym kolesiem)......jednak bardzo ja kocham i chcialbym miec 100% pewnosc ze te podejrzenia sa sluszne zanim z nia zerwe! Trojana chce uzyc w celu pobrania archiwum gg. Wiec jesli ktos moglby mi pomoc bylbym bardzo wdzieczny !

[ Dodano: 27-05-2007, 09:43 ]
Jeśli nikt nie chce mi naspiac trojana....to moze chociasz podacie jakies linki ktore pomoga mi go samemu napisac ?? W czym najlatwiej go napisac ?? Obecnie ucze sie programowania w C...czy to dobry jezyk do pisania trojanow?? PROSZE POMOZCIE !!!
 

sarsik87

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2007
Posty
40
No wlsnie ona chyba ma firewall'a :/ wiec z tym programem raczej nie wyjdzie
 

sarsik87

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2007
Posty
40
No wlanie chyba sam sprobuje ;p ...tylko ze wszystkie tutoriale i faq'i jakie znalazlem dotycza delphi a ja wolalbym cos w C (bo ten jezyk chociasz troche znam)....wiec jesli macie jakies ciekawe linki to wrzuccie ;]
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
No wlsnie ona chyba ma firewall'a :/ wiec z tym programem raczej nie wyjdzie[/b]
a co ty chcesz osiagnac? co to za roznica czy ten program czy trojan? jak ma firewalla to i tak nic nie zrobisz bo zarowno zlodziejem jak i trojanem sie nie polaczysz
 
Do góry Bottom