troszke pytan o kompilacje...

^webster^

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2005
Posty
7
A wiec mam kilka pytan odnosnie kompilowania sploitow
1. Czy kompilacja to znaczy ze exploit bedzie mial rozszerzenie .exe i bedzie dal sie uruchomic jak zwykly program?
2. Sciagnalem program Dev-C++ i jak chce skompilowac to wywala mi caly czas jakies bledy i nie moge skompilowac, nie wiem co zrobic?
3. Jak odroznic ktory expliot jest napisany w jezyku C++, C, Perl?
4. Do czego sluza exploity np na Mozile Firofoks, czy dzieki nim mozna dostac sie do kompa ofiary?
I to narazie tyle
smile.gif
smile.gif
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
1. w sumie tak
2. zobaczyć gdzie sie krzaczy , poprawić błędy
3. można strzelać , albo najlepiej znać języki (chociaż kilka)
4. który ? jest ich wiele pewnie i każdy robi co innego ;]
 

GreEnSnake

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2005
Posty
352
Originally posted by ^webster^
A wiec mam kilka pytan odnosnie kompilowania sploitow
1. Czy kompilacja to znaczy ze exploit bedzie mial rozszerzenie .exe i bedzie dal sie uruchomic jak zwykly program?
2. Sciagnalem program Dev-C++ i jak chce skompilowac to wywala mi caly czas jakies bledy i nie moge skompilowac, nie wiem co zrobic?
3. Jak odroznic ktory expliot jest napisany w jezyku C++, C, Perl?
4. Do czego sluza exploity np na Mozile Firofoks, czy dzieki nim mozna dostac sie do kompa ofiary?
I to narazie tyle
smile.gif
smile.gif
http://www.haker.com.pl/forum/viewtopic.php?t=14363
ps.
I co , jednak topic sie przydal, tylko typ nie szukal wogle tylko od razu zalozyl topic nowy ;/ .
 

^webster^

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2005
Posty
7
kurde tylko trzeba te bledy napierw umiec poprawiac
smile.gif
a mozecie mi tutaj podrzucic jakis jeden poprawiony exploit a ja go tylko skompiluje i zobacze czy bedzie dzialal, najlepiej zeby byl w jezyku C++ ??
smile.gif
 

barn

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2005
Posty
23
exploity sas najczesciej w C a nie w C++ ale jak sie nauczysz C++ to bedziesz umial poprawiac bledy bo bez zadnej umiejetnosci programowania czy znajomosci struktury programu nie masz na to szans.
exploity sa na http://www.securiteam.com/ (niepoprawione)
 
Do góry Bottom