Twoje konto przekroczyło maksymalną ilość nieprzeczytanych..

Kct1

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 2, 2006
Posty
49
Twoje konto przekroczyło maksymalną ilość nieprzeczytanych postów: 10 Zostały usunięte informacje o nieczytanych postach z wyjątkiem postów napisanych przez ostatnie: 20 dni
Ilość usuniętych nieczytanych postów: ***

Aby nie otrzymywać tego komunikatu, przeczytaj oznaczone tematy, lub oznacz wszystkie jako przeczytane.
W każdej chwili możesz skorzystać z wyszukiwarki postów aby odszukać posty napisane w ciągu ostatniego wybranego czasu.[/b]

Czy jest mozliwosc zeby ten komunikat nie wyskakiwal? (Mam na mysli cos sensownego oprocz wchodzenia na forum co 5 min)
Moze by podwyzszyc ten limit? do 1000 postow? bo teraz to.. hmm.. mija sie celem..
 

B33RK4

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
598
Zgadza się, ta informacja jest troche dziwna - denerwująca, ale to detal, da się normalnie korzystać z forum.
 

0wn3r

Były Moderator
Dołączył
Marzec 10, 2007
Posty
1330
E tam... nie wiem co was wkurza. Czasami to jest przydatne
smile.gif
 

lade

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2007
Posty
480
szukanie dziury w całym. Ciekawo co jeszcze bedziw Wam przeszkadzało?
 

0wn3r

Były Moderator
Dołączył
Marzec 10, 2007
Posty
1330
Hmm.. jakby to powiedzieć, czasami da się nie zauważyć tego tekstu "Nie przeczytana ilość postów", a tak to widzisz, że tyle i tyle nie przeczytałeś i przechodzisz na stronę główną, nie wiem co w tym jest denerwującego.
 

Kct1

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 2, 2006
Posty
49
mnie to nie denerwuje, nie przeszkadza mi tez klikniecie jednego guzika, ale troche dziwi taki bezsens
<
bo to chyba nie byloby duzo pracy zeby to zmienic, a 2-3 sek zawsze zostaja, moze to niewiele ale w skali roku wchodzac codziennie raz na forum to sie robi prawie 30 min
<
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Myśle, że ten problem akurat to nie jest żaden problem, a napewno nie jest to jakiś priorytet
Lepiej skupić się na bardziej znaczących sprawach forum niż akurat na ilości nieprzeczytanych postów.
 

Kct1

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 2, 2006
Posty
49
Originally posted by Skajlajn+--><div class='quotetop'>CYTAT(Skajlajn)</div>
<!--QuoteBegin-Kct1
Aby nie otrzymywać tego komunikatu, przeczytaj oznaczone tematy, lub oznacz wszystkie jako przeczytane.
proszę bardzo... jeden ruch i gotowe pff...[/b]

i uwazasz ze to na dlugo pomoze?;] jakies 30 min? ;>

@proxima to tylko moja uwaga, nie jest to problem ale idealne rozwiazanie to to nie jest, od tego jest ten dzial dlatego napisalem. I tyle w tym temacie, moze komus z dostepem do panelu admina sie zechce poswiecic kiedys minute i to przestawic, pozdrowka


//ale ja sie bardzo ciesze, że ktos sie stara udoskonalić forum i myśli o tym tylko, ze ja tez wyrażam swoje zdanie
smile.gif
 

adikx

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
415
Mi ten jeden przycisk nie przeszkadza ale komuś kto ma np. łącze modemowe lub na kb to może być uciąrzliwe.
 
Do góry Bottom