Ukryvanie konsoli C++ vol.2

increase

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 24, 2012
Posty
9
Cześć, piszę mały program liczący kliknięcia na klawiaturze i mam problem z ukrywaniem konsoli.
Używam czegoś takiego:
Kod:
HWND hwnd = GetConsoleWindow();
ShowWindow(hwnd, SW_HIDE);
Konsole to ukrywa ale zlicza kliknięcia tylko podczas tej chwili gdy jest ona widoczna przy odpalaniu programu, później program jest widoczny w procesach ale nie zlicza kliknięć.
Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu, z góry dziękuje!
 

fortowiec225

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2012
Posty
149
Jakiego używasz kompilatora? Jeżeli Dev-C++ to z tego co wiem można wyłączyć wyświetlanie konsoli w opcjach.
 

increase

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 24, 2012
Posty
9
Przepraszam, zapomniałem dodać, że ma być to keylogger ukrywający się pod postacią "zliczacza". Generalnie wszystko oprócz tego ukrywania działa, nie musi on być ukryty w procesach chodzi tylko o ukrycie konsoli w taki sposób aby z czytywała znaki.
A jeżeli chodzi o kompilator to tak, używam Dev'a i słyszałem o tej opcji ale nie udało mi się jej znaleźć.
 

Vister26

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2012
Posty
5
A wie ktoś może jak zrobić aby pogram był widoczny ale nie dało się go zamknąć krzyżykiem?
 

Vister26

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2012
Posty
5
hehe dokładnie. Tylko że ja pisze w zwykłym c++ bez żadnej grafiki itd i chodzi mi o taki efekt na konsoli cmd(Sry jak coś napisałem nie tak a czytając teraz o WinApi mam coraz więcej wątpliwości)
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom