Unitedcrew.org - zakończyło działalność!

smutny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 30, 2010
Posty
1
Witam!

Zapewne większość z Was użytkowników haker.com.pl nie kojarzy grupy UC. Jednak post ten skierowany jest do tych co pamiętają :)

Dziś zobaczyłem, że na stronie UC jest jasna informacja - UC zakończyło działalność. Po 6 (?) latach forum umarło śmiercią naturalną. Po tych wszystkich latach.... :(

Team UC słynął z dobrej jakości trojanów oraz wszelkiego rodzaju innego tworzywa.
Temat założyłem gdyż często odwiedzałem ten portal - a z tego co wiem, grupa UC powstała właśnie tutaj - na haker.com.pl

Mam nadzieję, że opiszecie swoje odczucia i opinie :)
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
Z tego co moge powiedzieć to swego czasu było tam jak i tutaj wiele osób które dysponowały dużą wiedzą a w ostatnich latach musze przyznac ze UC chyliło się ku upadkowi(2-3 posty na miesiac,odejście TBH itp).
Ale forum to tylko miejsce gdzie ludzie moga się "spotkać" ważne że ci którzy coś wiedza nadal istnieja ;)
 

cyber_pl

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 30, 2009
Posty
187
Wszyscy się starzejemy, z czasem zaczynamy się interesować czymś innych czy po prostu męczy nas to wszystko ... Miałem kiedyś fotę szafy serwerów dedykowanych serwisu uc, były chyba 2 serwery jeden do obsługi serwisu drugi poboczny na poczte ...
 

RobertG

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
391
Szkoda, można tam było spotkać sporo ciekawych ludzi.
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
Hi, dawno mnie tu nie było :)

UC tak naprawdę zakończyło działalność dużo wcześniej utrzymywana była tylko strona ze względu na sentyment ;) strona umarła śmiercią naturalną trochę z naszej winy głównie przez brak czasu, no ale tak to już jest że pewne etapy naszego życia się kończą a zaczynają się inne. Wszyscy dalej zajmujemy się szeroko pojętą informatyką zawodowo i hobbystycznie ale już osobno lub w innych zespołach.

Pozdrowienia dla tych co pamiętają ;)
 

alfto_

Użytkownik
Dołączył
Maj 5, 2010
Posty
1
Witam na forum,
założyłem konto bo też bym chciał dodać swoje 5 groszy

Tu mnie pewnie nikt nie kojarzy, a na samym UC niewielu mnie już kojarzyło ale chciałem napisać, że z UC związany byłem przez ok 3 lata bardzo.

Na tyle żeby mieć nawet epizod jako mod. Szczerze, to dzieki forum uc i kanale na IRCu rozwinąłem w w dużej mierze swoje umiejętności w różnych dziedzinach... w tych gorszych, nie poszło najlepiej, skończyło się sądem, w tych lepszych, do dzisiaj coś tam potrafię choć kompy to teraz zupełne hobby.

Ale nie zapomnę nigdy jaki to fajny był epizod w moim życiu, jak się noce na ircu zarywało opluwając monitor czasem ze śmiechu.

Do dzisiaj na forum zaglądałem rzadko, z raz na miesiąc, ale była to jedna z ostatnich rzeczy jaka pozostała z mojego dawnego życia. no nic, wszystko mija...
Pozdrawiam wszystkich co choć trochę mnie kojarzą i wszystkich którzy z UC mają fajne wspomnienia a nie kojarzą mnie wcale.
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Tak z ciekawości zapytam: Czemu ma służyć ten temat? :) Rozumiem że jakaś tam strona się rozpadła ale po co o tym pisać? Tragedia jakaś? Wczoraj padł serwer w ti***, zaraz ktoś założy o tym temat.

// Pewnie ktoś będzie chciał napisać 'to nie jakaś tam strona, blebleble' - pier* to, wytłumacz gościu po co ten temat założyłeś. Wiem że temat nie jest kierowany do tych co niewiedzą o co chodzi ale niewyobrażam sobie żebym tak znosił czyjąś porażkę a chcę to sobie móc wyobrazić. Więc piszę.
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
ja odpowiem bo odp. jest prosta UC powstało na haker.com.pl więc czemu nie miałoby być takiej informacji tutaj a poza tym to jest "Off-topic (Czyli o wszystkim)" więc w czym problem?
btw. tak z ciekawości to też bym chciał zadać ci pytanie jak użytkownik "hohoho" na tophack.pl
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
...UC powstało na haker.com.pl...
Wporządku, już rozumiem.
Konkretnie to które pytanie bo było tam kilka.
Czy podmieniam wszystko co znajdę? Nie, robię to gdy mam powód, mniejszy lub większy. Nie muszę Ci się tłumaczyć ale jeżeli chcesz znać odpowiedź jakąś to napisz pw, niechcę się publicznie usprawiedliwiać.

// A, jeszcze pytanie czy chciałem się dowartościować. Tak, to chyba normalne. hohoho wszedł na stronę z archwium cyb. at. i pyta się dlaczego zdjęcie wrzuciłem - owszem nic wielkiego ale niecodziennie na .gov'y się idzie.
 

RobertG

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
391
imho hcp tez powoli zamiera. coraz mniej tu sie dzieje, a przynajmniej nie tyle co kiedys

Heh, ostatnio się zastanawiałem, gdzie poszli ci ludzie, którzy pisali dawniej na uc, hcp i podobnych forach.. może jakieś nowe powstały.. Poszukałem takich google ale nie widać nic ciekawego.. buu..
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
Ja widuje kilka osob ale glownie na zagranicznych stronach ;)
Tak to juz jest ze w lokalnym bagnie jest fajnie ale wkoncu zaczyna byc za ciasno
 

blauherr

Użytkownik
Dołączył
Maj 7, 2010
Posty
3
Witam!

Nie byłem szczególnie związany z UC można powiedzieć, że nawet wcale... Szczególnie zapamiętałem te kilkanaście tapet, które można było pobrać. Jedyne żywe miejsce jest tu więc pytam się czy ktoś zrobił kopię lub cokolwiek innego by je tu wrzucić (wysłać pw)?
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
pewnie google cache :p
 

D.F.

Były Moderator
Dołączył
Listopad 4, 2009
Posty
493
unitedcrew.org/robots.txt (Jun 05, 2008):
Kod:
User-agent: *
Disallow: /posting.php
Disallow: /memberlist.php
Disallow: /search.php
Disallow: /profile.php
Disallow: /privmsg.php

[B]User-agent: ia_archiver
Disallow: /[/B]
Nie chcieli widocznie zostawić pamiątki ;P
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347

5.56

Użytkownik
Dołączył
Luty 1, 2010
Posty
102
Ach,polska scena rośnie w siłę!Oby tak dalej!</ironia>

A teraz na poważniej i odbiegając odrobinę od tematu - są jeszcze jakieś działające grupy?Bo większość "polskich" należy do kategorii sentymentalnych,takie przynajmniej sprawiają wrażenie...
 
Do góry Bottom